fbpx

di Trevi boutique już online!

di Trevi boutique już online!
fot. materiały prasowe

Warszawski butik z ekskluzywnymi markami obuwia otworzył swój sklep internetowy pod adresem shop.ditrevi.pl. W sklepie online można znaleźć damskie i męskie modele obuwia włoskich ekskluzywnych marek, takich jak: LORIBLU, Icone, Violavinca, Dyva, Accademia, Liu-Jo.
Wszystkie rodzaje obuwia są na stronie posegregowane, dzięki czemu klient może łatwo i w krótkim czasie znaleźć poszukiwany model. Ułatwieniu znalezienia modelu służy wyszukiwarka produktów umieszczona na samej górze strony. Dla fanów wyprzedaży w sklepie online di Trevi powstała zakładka, w której znalazły się buty w atrakcyjnych, obniżonych cenach.

Wszystkie nowości w shop.ditrevi.pl są na bieżąco aktualizowane i umieszczane na stronie głównej sklepu internetowego. Użytkownicy mediów społecznościowych dzięki wtyczce zamieszczonej na stronie sklepu będą mogli polubić i przeglądać profil di Trevi boutique na Facebooku. Już teraz niedostępne do tej pory luksusowe, włoskie marki obuwia będą do kupienia w sklepie online – www.shop.ditrevi.pl.