fbpx

Doutzen Kroes w obiektywie Terry’ego Richardsona dla H&M

Doutzen Kroes w obiektywie Terryego Richardsona dla H&M
fot. materiały prasowe

Co łaczy H&M, top modelkę Doutzen Kroes i światowej sławy fotografa Terry’ego Richardsona? – Najnowsza, niezwykle ekscytujaca kampania marki.
Po niezwykle głośnej kampanii, w której główną rolę otrzymała diva R’n’B, Beyonce, marka H&M przygotowała kolejną gwiazdorską kampanię. Tym razem przed obiektywem stanęła Doutzen Kroes a zdjęcia zrobił nikt inny jak Terry Richardson.
Kampania letnich i plażowych strojów marki H&M na 2013 rok wygląda niezwykle ekscytująco.

Seksowna modelka, która jest jednym z Aniołków Victoria Secret, wcieliła się w rolę jednej z najbardziej ponętnych gwiazd w historii kina : Brigitte Bardot. Niezwykle, zmysłowe zdjęcia, zostały wykonane na prawdziwi dziewiczych, meksykańskich plażach. Autorem fotografii jest sam Terry Richardson, o którym ostatnio pisaliśmy w kontekście jego udziału kampanii Valentino.

Sesja, utrzymana w stylu retro została wykonana przez Terry’ego dla H&M Magazin. Zapowiada ona kolekcję strojów kąpielowych i plażowych, która już niebawem trafi do sprzedaży, a która składa się z klasycznych, niezwykle atrakcyjnych sylwetek. Zobaczcie zresztą sami!