Edited – nowa marka dla wszystkich fajnych dziewczyn!

Jeżeli szukacie nonszalanckich, szykownych, miejskich ubrań, to mamy dla Was nie lada gratkę. Do Polski wchodzi niemiecka marka EDITED! Już 29 sierpnia zostanie uruchomiony polska wersja sklepu internetowego marki.

EDITED wypuściło swoją premierową kolekcje w 2014 roku. Młoda marka przyciągnęła uwagę niemieckiej prasy i blogerów zaraz po starcie. Od tej pory niezmiennie święci laury i zdobywa serca coraz szerszych kręgów w świecie mody. Wśród wiernych fanek marki są m.in. Maja Wyh i Luma Grothe, które stworzyły swoje mini kolekcje dla EDITED, a także Pernille Teisbaek, Blanca Miró, Maria Bernad oraz Marie von Behrens.

W sercu Berlina powstają regularnie cztery kolekcje na sezon. W ofercie znajdziemy nie tylko nietuzinkowe ubrania, ale także buty i biżuterię. Oprócz sezonowych must-haves, kolorowych printów, kraciastych i kwiecistych sukienek, bieliźnianych koszul, zawsze znajdziemy klasyczne jeansy, skórzane kurtki, dzianiny i basicowe tshirty. Ogromną wartością dodaną są kolekcje kapsułowe zaprojektowane we współpracy ze współczesnymi ikonami mody. Motto marki „od miłośników mody dla miłośników mody” jest więc w przypadku EDITED bardzo trafione!

Dziewczyna EDITED to fanka nonszalanckiej mody. Wyluzowana, ale stylowa. Czerpiąca z trendów pełnymi garściami na swój sposób. W Berlinie, stolicy mody miejskiej, z pozycji nowicjusza marka błyskawicznie zawładnęła ulicami, bo oferuje wszystko, co sprawia, że modowe serca biją szybciej. Teraz czas na Polskę – launch polskiej wersji sklepu internetowego już 29 sierpnia!