fbpx

Ekologiczna noc w Domu Handlowym MYSIA 3

Ekologiczna noc w Domu Handlowym MYSIA 3

MYSIA3 prezentuje różne ekologiczne oblicza mody i designu: od limitowanej kolekcji Pharella Williamsa RAW FOR THE OCEANS dla G-STAR RAW czy serii ubrań NENUKKO z grafiką przedstawiającą zagrożone gatunki po zdjęcia Anity Andrzejewskiej do kupienia w Leica Gallery. Fotografie z cyklu „Niespiesznie” powstały podczas podróży po Birmie i Laosie i pokazują tereny najmniej zmienione przez zachodnią cywilizację. 20 listopada 2014 MYSIA 3 organizuje noc ekologiczną noc. Start o godz.20!
Szybko rosnącą świadomość konsumentów bardzo dobrze wpływa na rozwój ekologii na całym świecie. Produkty ekologiczne nie tylko wywierają dobry wpływ na środowisko, ale również są gwarantem dobrej jakości. Na całym świecie wytwarza się ponad 210 ton bawełny, a przecież moda spod znaku ECO to nie tylko bawełna.

20 listopada 2014 roku na klientów MYSIEJ 3 czekać będą różne niespodzianki i atrakcje, takie jak:

  • pokaz mody ekologicznej najnowszej kolekcji G-STAR RAW autorstwa Pharrella Williamsa;
  • pokaz najnowszej kolekcji Aleksandry Bąkowskiej, uczestniczki programu Project Runway, która idealnie wpisuje się w tematykę eco.

Nocne zakupy na MYSIEJ 3 potrwają od godziny 20 do 23 i będą częścią Nocy Zakupów Placu Trzech Krzyży, która odbędzie się w tym dniu w okolicy domu handlowego.

Tego wieczoru swoje naturalne i bezpieczne dla środowiska oblicze pokażą takie sklepy jak: NAP, NENUKKO, Orska, G-STAR czy Ufufu Concept Store. W tym dniu wszystkie proekologiczne nurty w różnych sklepach będą objęte promocjami.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze