fbpx

ETERNITY NOW – Nowy duet zapachowy od marki CALVIN KLEIN

ETERNITY NOW - Nowy duet zapachowy od marki CALVIN KLEIN

Nowe zapachy ETERNITY NOW oddają dreszcz i prawdziwe emocje nowej miłości, kiedy dwoje ludzi zdaje sobie sprawę, że zaczynają coś, co potrwa wiecznie.
Są preludium do kultowego duetu ETERNITY, który został wprowadzony w 1989 roku stając się ikoniczną i ponadczasową kompozycją – wyrażającą oddanie, intymność w związku, szczerą i długotrwałą miłość dwojga ludzi. A o tym, jak to się zaczęło… mówią nowe zapachy ETERNITY NOW, które w Polsce będą dostępne od września 2015 roku.

Dla niej… promiennie i kwiatowo

Damska woń ETERNITY NOW kontynuuje tradycję marki Calvin Klein związaną z kwiatowymi kompozycjami i otwiera się śmiałym wybuchem świeżości dzięki soczystej nektarynki, smakowitego liczi oraz sorbetu z pigwy. Nuty otulają skórę lekkimi owocowymi akordami i emanują młodzieńczą energią. Serce zapachu zakwita bukietem piwonii, kwiatami brzoskwini i płatkami neroli prowadząc do bazowych akordów miękkiego kaszmiru, woni zmysłowego ambroxu i cennego piżma. Zapach opowiada o uwodzeniu, stąd jego moc pięknej miłosnej historii, która ma się za chwilę wydarzyć.

Nuta głowy: soczysta nektarynka, liczi, sorbet z agawy
Nuta serca: piwonia, kwiat brzoskwini, płatki neroli
Nuta bazy: kaszmirowy woal, ambrox, zmysłowe piżmo

Dla niego… egzotycznie i po męsku

Wersja zapachu dla mężczyzn jest poszukiwaniem świeżości z jednocześnie niezaprzeczalnie męskim urokiem. Woń otwiera nuta pikantnego imbiru, odświeżająca woda kokosowa i anyż gwiaździsty. Serce budzi się do życia dzięki uzależniającym nutom chrupiącej karamboli, liściom cedru i świeżej intensywnej nucie paczuli. Baza jest ciepła, zmysłowa i otulająca dzięki akordom marokańskiego drzewa cedrowego, fasoli tonka i wanilii z Madagaskaru, które budzą zmysły i oddają nieskończoną obfitość drzew.

Nuta głowy: pikantny imbir, woda kokosowa, anyż gwiaździsty
Nuta serca: karambola, liście cedru, paczuli
Nuta bazy: marokańskie drzewo cedrowe, fasola tonka, wanilia z Madagaskaru.

Ceny i dostępne pojemności:

Damski zapach

Eternity NOW EDP 30 ml – 179 zł
Eternity NOW EDP 50 ml – 259 zł
Eternity NOW EDP 100 ml – 329 zł

Męski zapach

Eternity NOW Men EDT 30 ml – 149 zł
Eternity NOW Men EDT 50 ml – 209 zł
Eternity NOW Men EDT 100 ml – 289 zł
Dezodorant w sztyfcie 75 g – 79 zł