fbpx

Fantastyczny CHRONO PLASTIC SWATCH

Fantastyczny CHRONO PLASTIC SWATCH
Swatch, materiały prasowe

Zegarki Chrono Plastic to kolejny produkt nieodbiegający od wysokich standardów Swatch. Tak jak wszystkie wyroby tej marki, tworzony jest na najwyższym poziomie technicznej doskonałości.
Zachowująca dbałość o szczegóły i innowację, kolekcja nowych dziesięciu zegarków to szeroka gama produktów z cyklu „must-have”. Dostępne są delikatne i bardziej zwariowane kolory, tak by mogły wszystkich na swój sposób zachwycić.

Każdy zegarek z kolekcji Chrono Plastic jest wizualnym doznaniem, dzięki kombinacji eleganckiej mieszanki solidnego tworzywa sztucznego i silikonu – za pomocą których Swatch zrewolucjonizował świat zegarmistrzostwa. Kolekcja dziesięciu zegarków dostępna jest w różnorodnej palecie barw: albo klasycznej, neutralnej czerni, jasnego brązu, szarości, antracytu czy bieli, albo mocnej, rzucającej się w oczy pomarańczy, czerwieni, koloru niebieskiego, jasnoniebieskiego i jasnego różu. Dodatkowo, aby stworzyć wrażenie o podwójnej mocy, na tarczach wszystkich zegarków znajdują się wyraźne cyfry w kolorach, które subtelnie lub mocno kontrastują z odcieniami kopert o średnicy 42 mm i pasków.

Kolekcja Chrono Plastic z supernowoczesnymi, fantastycznymi zegarkami z tworzywa sztucznego to znakomity sposób, w jaki można wyrażać najróżniejsze nastroje i style – spokojny, sportowy, miejski czy otwarty – za pomocą różnych kolorów najnowszych projektów Swatch.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze