fbpx

Fryzjerzy gwiazd z serca Warszawy

Fryzjerzy gwiazd z serca Warszawy

Oto ciekawe miejsce na mapie Warszawy, zarezerwowane i stworzone z myślą o kobietach i ich potrzebach. Sprawdźcie już teraz!
Salon przy ul. Wilczej 18/1 to miejsce, które Piotr Hull (uczeń Leszka Czajki, współwłaściciel Barberian Academy & Barber Shop, wydawca magazynu Żurnal ArtBook) stworzył z myślą o kobiecych potrzebach i upodobaniach. Wnętrza, zaprojektowane przez projektantki Urszulę Kuczyńską i Martę Puchalską, przywodzi na myśl komfortową alkowę połączoną z kawiarnią w stylu skandynawskim. Wchodząc do środka, już od progu czujemy się zrelaksowani jak we własnym mieszkaniu. Efekt ten osiągnięto zestawiając przedwojenną zabudowę i antyki z współczesnym wzornictwem.

W salonie Wilcza 18/1 o włosy dbają między innymi: Kamilla Baar, Pati Sokół, Marta Żmuda – Trzebiatowska, Anna Bosak, Krzysztof Materna, Marieta Żukowska, Sylwia Gliwa, Katarzyna Smolińska, Magda Materna, Mateusz Borek, Sylwia Grzeszczak, Łukasz Garlicki, Marcin Bosak oraz postacie związane z Teatrem Wielkim – Operą Narodową.