fbpx

Gorset dla każdej kobiety

Gorset dla każdej kobiety
Dalia

Gorsety przeszły ogromną ewolucję na przestrzeni dziejów. Kiedyś były niewygodną konstrukcją, teraz stały się elegancką bielizną podkreślającą linię ciała. Dziś kobiety kochają gorsety, czują się w nich pięknie i zmysłowo.
Bezcenną zaletą gorsetu jest to, że może go założyć każda kobieta. Wystarczy tylko wybrać odpowiednio dopasowany do ciała model i rozmiar. Jeśli planujesz zakładać gorset jako bieliznę modelującą ciało, wybierz model z fiszbinami spiralnymi na biuście – zapobiegniesz efektowi spłaszczenia piersi.

Jeśli masz duże piersi, linia dekoltu powinna być wycięta w kształt serca, co podkreśli jędrność i zaprezentuje rowek na środku biustu. Idealną opcją będzie gorset Dalia z linii Stella o konstrukcji K24 dedykowany większym rozmiarom.

Panie o niewielkim biuście mogą nosić dekolty wycięte w łuk lub całkowicie proste – gorset wypchnie wtedy piersi do góry, nadając im kształt jabłuszek.

Gorset podnosi i uwydatnia biust, daję podporę dla małych i większych piersi. Modeluje brzuch i talię, nadając sylwetce pożądany kształt klepsydry. Dodatkowo sprawia, że prostujemy sylwetkę i zgrabniej się poruszamy.