fbpx

Ho:lo – design z plandeki

Czy można stworzyć coś z niczego? Albo z czegoś, co normalnie wydałoby się bezużyteczne. Np. taka plandeka po reklamie?
Na Ho:lo trafiłam już kilka lat temu na Przetworach, lecz dopiero w tym roku stałam się niezwykle szczęśliwą posiadaczką torby tej marki. Jest to pierwszy polski projekt przetwarzania banerów i plandek reklamowych na przedmioty codziennego użytku. Niezwykłe jest w nich to, że każdy egzemplarz jest w 100% unikatowy! Wtórne wykorzystanie materiału, który pozostałby bezużyteczny, nie tylko jest bardzo kreatywne, ale również w pełni wpisują się w trend sztuki recyclingu.

W tej chwili marka Ho:lo w swoim portfolio posiada kilka fasonów toreb, plecaków, portfeli, saszetek. Wszystkie są niezwykle kolorowe i niepowtarzalne. Dodatkowo torby są niezwykle pojemne i bardzo wygodne – w modelu Valdizer mieści się wszystko, czego kobieta na co dzień potrzebuje: kosmetyczka, przepasły notes, tysiące długopisów i błyszczyków, krem do rak, okulary – te do czytania i przeciwsłoneczne – pojemniki na obiad, a nawet butelka wody.

To, co również sprawia, że jestem fanką Ho:lo to fakt, iż plandeka nie przepuszcza wody, więc zawartość torby jest bezpieczna również w deszczowe czy śnieżne dni 🙂

http://ho-lo.pl

Zobacz: torby damskie worki