fbpx

HOT: Torebki od BOHOBOCO

Projektanci BOHOBOCO raz po raz zaskakują nowymi pomysłami. Były już eleganckie buty w kolekcji i zaskakujący zapach z Martą Żmudą Trzebiatowską w roli ambasadorki. Teraz Kamil Owczarek i Michał Gilbert Lach prezentują efektowne torby. Wszystko dla kobiet i z myślą o kobietach.
Projekty BOHOBOCO określane są jako klasyka z twistem. Projektantów inspirują aktywne kobiety światowych metropolii. Styl BOHOBOCO to swoisty kolaż nowojorskiego luzu, londyńskiej awangardy, paryskiej elegancji i włoskiego Dolce Vita, a każdy ich projekt to odpowiedni balans formy, funkcjonalności, wygody i klasy. W te ramy idealnie wpisuje się także nowa linia torebek BOHOBOCO.

W kolekcji znalazły się trzy modele, z których każdy to kunsztowne dzieło. Proste, minimalistyczne fasony szyte ręcznie z doskonałych, włoskich skór i z wykorzystaniem wykwintnych dodatków w pełni oddają styl i jakość BOHOBOCO. Torebki spełnią oczekiwania najbardziej wymagających fashionistek, które docenią także ich funkcjonalne walory tj. przestronne wnętrze i przydatne kieszenie. Nowe torby duetu dostępne są w ulubionych kolorach projektantów: szarym, karmelowym, czarnym, białym i ecru. Kosztują w zależności od modelu od 1690 do 2590 zł. Można je kupić w butikach BOHOBOCO oraz w butiku on-line www.bohoboco.com.

Zobacz też: torebki damskie wyprzedaż

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze