fbpx

Idealna kreacja na Sylwestra: top 3

Idealna kreacja na Sylwestra: top 3
66917791 - multi-ethnic group of friends celebrating the end of the year in a nightclub - sylvester party, clubbers having party on new year's eve

Przed nami ostatni dzień i noc w tym roku. Niezależnie od tego jaki był dla was rok 2016, warto przywitać ten następny z głową pełną radości i optymistycznych myśli. By tak się wydarzyło, dobrze zadbać o to, żeby sylwestrowa noc upłynęła pod znakiem szampańskiej zabawy.
Niezależnie od tego jak planujecie spędzić sylwestrową noc, warto zadbać, aby ten wieczór był ciut inny niż wszystkie pozostałe w roku. To czas, który oznacza zarazem koniec i początek. Może zwiastować nadejście nie tylko czegoś nowego i wyjątkowego, lecz także ugruntowanie się tego co dobre z lat poprzednich. W modzie to czas na totalne szaleństwo – moment, w którym niemalże wszystkie modowe szaleństwa dostaną rozgrzeszenie. Warto jednak, wybierając sylwestrową kreację, postawić na strój, w którym będziecie czuć się wygodnie i komfortowo. W co ubrać się na ostatnią w tym roku imprezę? Oto 3 pomysły:

Domówka glamour

Jeżeli Sylwestra spędzicie w domu, wygodny strój będzie podstawą nie tylko dobrej zabawy. Warto jednak, by był nieco inny niż ten na co dzień. Spodnie typu „joggersy” ciekawie będą się prezentować w towarzystwie cekinowego topu, a zwykły t-shirt będzie olśniewał zestawiony z unikalną biżuterią.

Clubbing górski

Jeżeli z kolei ostatni dzień w roku planujecie spędzić na stoku, warto uzupełnić strój narciarski lub snowbordowy o imprezowe detale. Po śnieżnym szaleństwie do narciarskiej kurki fajnie będą się prezentować wygodna i seksowna dzianinowa sukienka oraz ciepłe śniegowce.

Wielkie wyjście

Sylwester może być naprawdę niezapomnianym przeżyciem, jeżeli spędzicie go w teatrze czy operze. Na „Wielkie Wyjście” warto trzymać się zasad klasycznego dress codu. Bezpieczną i jednocześnie trafioną propozycją będzie „mała czarna” zestawiona z eleganckimi szpilkami i biżuteryjną kopertówką.