fbpx

Inspirujące zakupy w UFUFU

Inspirujące zakupy w UFUFU
fot. materiały prasowe

UFUFU jeden z pierwszych w stolicy concept storów z modą nie tylko od polskich projektantów. Co wyróżnia to miejsce? – przede wszystkim nietuzinkowy charakter butiku i oferowanych w nim przedmiotów.
UFUFU to kolejne miejsce godne polecenia na warszawskiej mapie zakupowej. Mieszczący się w jednym z najmodniejszych domów sprzedażowych – Mysiej 3, concept store zachwyca minimalistyczną przestrzenią oraz projektami polskich i zagranicznych twórców. Znajdziemy tu zarówno ubrania, jak i dodatki oraz akcesoria, które przypadną do gustu tym, którzy kochają modę oraz tym, którzy szukają ubrań wygodnych i funkcjonalnych.

UFUFU wyróżnia się także własnymi kolekcjami zaprojektowanymi przez jednych z najbardziej wybijających się polskich projektantów młodego pokolenia, takich jak: Michał Starost, Katarzyna Kmiecik czy brand Forward Fashion. Poza nimi znaleźć można tu także projekty kultowych już marki Antbag by Ania czy Belssus. Warto tez zainwestować w projekty od Filipa Rotha, Iriny Panichevej czy Dvorusa.

UFUFU funkcjonuje nie tylko w przestrzeni realnej, lecz także w wirtualnej. Na razie jest to strona poświęcona modzie, lecz niedługo udostępniona zostanie także platforma sprzedażowa. Warto jednak podkreslić, że butik ten to miejsce raczej wyszukane i ekskluzywne, więc nie dla każdego dostępne. Stanowić może jednak doskonałą inspirację dla tych, którzy mają wenę i inwencję twórczą, by samemu rozwijać się w stronę mody.

www.ufufu.pl
Mysia 3, Warszawa