fbpx

Ipanema- środek lata na koniec zimy

Ipanema- środek lata na koniec zimy
Ipanema, Materiały prasowe

Klapki Ipanema przenoszą (przynajmniej myślami) do gorącej Brazylii, gdzie przez cały rok temperatura nie spada poniżej 20 stopni. Marzenie. Kolorowe klapki, które co roku zyskują nową odsłonę stają się modowym dodatkiem.

Ipanema to piękna, piaszczysta plaża w Rio de Janeiro. Kultowe już dziś (obok Hawaianasów) japonki zawdzięczają swoją nazwę właśnie tej plaży. Choć same nadają się nie tylko na plażę. Świetnie sprawdzają się w mieście.

Japonki Ipanema są wykonane z delikatnej gumy mel-flex, mają specjalnie wyprofilowaną podeszwę, są wyjątkowo lekkie i zapewniają komfort użytkowania.

Z marka od kilku sezonów współpracuje super modelka Gisele Bündchen. Promuje markę (sama jest Brazylijką) już od 2002 roku. Projektuje też swoją linię – niezwykle kobiecą ( w tym sezonie pełną kwiatów).

Ipanema, Materiały prasowe / więcej zdjęć w galerii

Kolekcja na sezon 2012 to miks stylu romantycznego i etnicznego rodem z lat 70. Kwiaty zdobiące japonki mają kolory tropikalnych owoców, a wzory na paskach przytrzymujących stopę wyglądają jak ręcznie malowane. Istnieje linia klasyczna, classic brasil (w szerokiej gamie kolorystycznej), classic nature ( z motywem kwiatów właśnie) czy po prostu summer. Moja ulubiona to linia summer love ( z sercem). Musze je mieć! Każdy na pewno znajdzie model odpowiedni dla siebie.
Kolekcja oferuje też szeroki wybór klasycznych miejskich modeli we wszystkich kolorach tęczy oraz modele dziecięce (także sandałki). Ja już przygotowuje się na nadejście upałów!