IsaDora poleca: szampański glow make-up!

Wakacje to nie tylko zwiewne sukienki w kwiaty, wiklinowe koszyki i tropikalne kolory. IsaDora stawia na coś więcej: błysk w oku i.. na twarzy! Glow make-up to sposób na uzyskanie lekkiego, świeżego makijażu twarzy. Do jego wykonania wystarczy Paleta rozświetlaczy IsaDora Face Glow Highliting Wheel w szampańskich odcieniach lata!

Paleta zawiera aż pięć wyjątkowych kolorów rozświetlacza – ciepłe oraz zimne odcienie brązu, delikatny, pastelowy róż oraz najbardziej pożądany – szampański kolor. Pudrowa formuła rozświetlaczy pozwala na dziecinnie proste rozprowadzenie i blendowanie ich pędzelkiem.

Paletka Face Glow Highlithings Wheel Champagne Glow, 18g, cena: 126 PLN

Wykonanie glow make-up? Nic prostszego! Odcień transparenty możemy nałożyć na kość jarzmową i koniuszek brody, tak by podkreślić części twarzy, które wystają. Odcieniami brązu możemy lekko wykonturować twarz – nałożyć na boki nosa, kości policzkowe, po czym musnąć policzki znajdującym się w paletce różem. Odcień najbliższy naszej cerze nakładamy na czoło oraz łuk kupidyna, aby optycznie powiększyć usta. Dzięki IsaDorze rozbłyśniesz na nowo w idealnie wykonanym #glowmakeup!

Paletkę można kupić w sklepie internetowym pod adresem: www.sklep-isadora.pl oraz w drogeriach tradycyjnych. Więcej informacji znajduje się również na: stronie www, Facebook’u oraz Instagramie.

O marce:

IsaDora to szwedzka marka kosmetyków do makijażu, która powstała w 1983 roku w Malmo. Marka stworzona została z myślą o kobietach w różnym wieku, które cenią wysoką jakość kosmetyków oraz chcą podążać za trendami. Założycielami marki są Invima AB, Ingvar Vigdtrand i Ingrid Berndtsson. Stworzyli oni produkty idealne, nieperfumowane, w których produkcji są wykorzystywane surowce najwyższej jakości, dzięki czemu nie ma potrzeby stosowania substancji zapachowych. Oferują szeroki wachlarz kosmetyków, pełny kolorów i elegancji, który zapakowany został w innowacyjne, minimalistyczne opakowania.

Każdego roku IsaDora pozwala kobietom podkreślić swoje piękno, sprawiając im niesamowitą radość. Oferta obejmuje ponad 50 kosmetyków do makijażu, a każdego roku lansowanych jest od 4 do 6 nowych kolekcji, inspirowanych najnowszymi trendami w świecie mody i makijażu.

Marka IsaDora – obecna w wielu krajach – jest uwielbiana przez kobiety w różnym weku na całym świecie. Jej produkty można znaleźć w Rosji, Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Hiszpanii, Austrii, Norwegii, Finlandii i Dubaju. W Polsce marka jest obecna od 20 lat.