fbpx

Jak zakupy to tylko w Showroomie!

Fashion Philosophy Week Poland
Please Add Photos <br> to your Gallery
Zobacz galerię Zdjęć
fot. Łukasz Szeląg

Siódma edycja Fashion Week Poland zbliża się wielkimi krokami. W dniach 25–28 października na koneserów i wielbicieli mody czeka prawdziwa gratka. Rusza kolejny SHOWROOM, w którym 82 wystawców zaprezentuje modę dla każdego.

W Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, przy ul. Tymienieckiego 22/24 można będzie kupić najmodniejsze ubrania z autorskich kolekcji, a także biżuterię, torby i akcesoria. 25 października, w czwartek – wstęp wolny.

SHOWROOM otwiera swoje podwoje dla wszystkich spragnionych oryginalnych i niepowtarzalnych rzeczy prosto od projektantów. Będzie w czym wybierać. Na klientów czeka atrakcyjna bielizna od Rilke w cenie już od 75 zł. Można będzie także zaopatrzyć się w najmodniejsze torby od Goshico i Antbags. Natomiast do zwiewnej spódnicy z Fanfaronady na pewno uda się dobrać zaskakujący naszyjnik czy topową opaskę. Marka Animal Kingdom przygotowała po raz kolejny dedykowaną biżuterię dla FashionPhilosophy, którą będzie również można nabyć na ich stoisku

Godziny spędzone w Showroomie to nie tylko udane zakupy, ale także doskonały czas na zawarcie ważnych i inspirujących znajomości z designerami, stylistami, dziennikarzami, blogerami oraz innymi pasjonatami mody Zapraszamy do świata projektantów i topowych marek!

Showroom: 25–28.10.2012, ŁSSE, ul. Tymienieckiego 22/24

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze