fbpx

Jesienny spacer z Charles Vögele

Jesienny spacer z Charles Vögele
Materiały prasowe Charles Vögele

Piękna, złota, jesień nas rozpieszcza i zaprasza do spacerów i chwytania ostatnich, ciepłych promieni słonecznych tego roku. Warto więc podziwiać przyrodę w równie wygodnym i modnym stroju.

Jesienny urok słonecznych dni bywa jednak zdradliwy. Pogoda jest zmienna, więc łatwo można się przeziębić. W tej sytuacji najlepszym pomysłem jest ubieranie się na „cebulkę”. Właśnie z myslą o „spacerowym” stroju wielowarstwowym zaprojektowana została jesienna kolekcja marki Charles Vögele.

Znakiem charakterystycznym jesiennej kolekcji są miękkie dzianiny. Znajdziemy więc drobno lub grubo dziergane swetry i kardigany, w wersji długiej i szerokiej. „Must-have“ sezonu to również poncza i kamizelki, które nadają kolekcji nieco rustykalnego looku.

Kolory, które dominują są stonowane i klasyczne. Znajdziemy więc ubrania w odcieniach czerni, brązów, granatu, camelu czy szarości. Całość kolekcji prezentuje się bardzo klasycznie i lekko. Śmiało można więc powiedzieć, że to propozycja w stylu casual dla elegantek.