fbpx

JESSICA MERCEDES x ORSAY – My Fashion Connection

JESSICA MERCEDES x ORSAY - My Fashion Connection
fot. materiały prasowe

Propozycje z jesiennej kolekcji ORSAY są efektem połączenia talentów dwojga niezwykłych ludzi. Jednej z najpopuarniejszych polskich blogerek modowych – Jessiki Mercedes oraz Karena Amirhaniana – głównego projektanta i dyrektora kreatywnego ORSAY. Premiera kolekcji dla mediów i stylistów odbyła się 20 sierpnia 2018 roku w warszawskim BAJKA Studio.

Jessica i Karen w ramach tej szczególnej współpracy połączyli siły i swoją pasję do mody,
aby stworzyć wyjątkowe kreacje. Dziewczęca zwiewność i odwaga, pewność siebie
i romantyzm, lekkość i westernowy sznyt – stylizacje z kolekcji Pretty Western Girls i Vintage Love zostały zaprojektowane dla kobiet, które lubią łączyć różne style.
W pierwszej linii inspirowanej Dzikim Zachodem znajdziemy sukienkę ze wzorem paisley, zwiewną, czarną w stylu boho i dopasowaną sukienkę z dzianiny. Do tego oversizowy kardigan z nitami i jesienne must-have, czyli kowbojskie akcesoria. Nie brakuje też ponadczasowego klasyka, czyli czarnej ramoneski. Linia Vintage Love to romantyczna odsłona kolekcji. Kwieciste sukienki, czerwony, dzianinowy total look i absolutny hit – kożuch w kolorze koniaku, czyli teddy coat.

Klimatyczne zdjęcia do kampanii, której dyrektor artystyczną została Jessica Mercedes, powstały w gościnnych progach Dworu Norwida. Wśród starych drzew i w okolicznych polach, na których przeszłość spotyka się z teraźniejszością.

Hasło kampanii My Fashion Connection kryje w sobie całą filozofię marki ORSAY. Zamiłowanie do mody i wspólnego cieszenia się nią. Moda to pasja, która łączy ludzi. To też mnóstwo okazji, aby jednocześnie wyrażać siebie i razem czerpać radość z życia.

W konkursie kampanijnym można wygrać weekend dla 2 osób w jednej ze stolic mody – Mediolanie i właśnie tam przeżyć modową przygodę z kimś bliskim. Na uczestników czeka też ekskluzywne wydanie e-magazynu My Fashion Connection. Jest to wspólne dzieło ORSAY i redaktor naczelnych, którymi zostały ambasadorki Klubu Modnych Kobiet ORSAY – Karolina Wilk i Monika Liwoch. Więcej o kampanii na stronie orsay.com/JM, a kolekcja dostępna w salonach i na orsay.com od 27 sierpnia 2018 roku.


#JESSICAxORSAY #MyFashionConnection

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze