fbpx

Just Cavalli Resort 2014

Just Cavalli Resort 2014

Choć dopiero od niedawna możemy cieszyć się ciepłem i słońcem wiosny 2013, świat mody już zawędrował w sezon wiosenno – letni roku 2014. Oto jedna z ciekawszych propozycji na sezon 2014: Just Cavalli Resort.
Roberto Cavalli znany jest z mody eklektycznej, bogatej i niezwykle seksownej. Jego dotychczasowe projekty zachwycały nie tylko niebanalnymi deseniami i ozdobami, lecz także wzbudzającymi pożądanie dekoltami czy pęknięciami. Kolekcja Resort na 2014 rok pokazuje nowe oblicze projektanta. Kolekcja jest znacznie bardziej klasyczna, elegancka i powściągliwa.

Topową sylwetką proponowaną przez Cavalliego jest kobiecy garnitur, subtelnie podkreślający sylwetkę. Oprócz niego pojawiają się sukienki zarówno w wersji inspirowanej dalekim wschodem, z kimonowymi rękawami, jak również te, przypominające modę dzieci – kwiatów, z ażurowymi i przezroczystymi detalami.

Mnie w tej kolekcji szczególnie podoba się jej lekkość i wyrafinowanie, dzięki czemu sylwetki prezentują się zarazem elegancko, zmysłowo i seksownie.