Konkurs Briju na Dzień Mamy – wyniki

Biżuteria to często drobny, a jednak wyjątkowy element, kropka nad „i” każdej perfekcyjnie przygotowywanej stylizacji. I nie tylko. Nadaje indywidualnego charakteru, podkreśla styl i wyróżnia. Tworzy i przywołuje najpiękniejsze wspomnienia. Może wyrazić miłość, przyjaźń, wdzięczność lub po prostu sprawić radość.


Biżuteria to często drobny, a jednak wyjątkowy element, kropka nad „i” każdej perfekcyjnie przygotowywanej stylizacji. I nie tylko. Nadaje indywidualnego charakteru, podkreśla styl i wyróżnia. Tworzy i przywołuje najpiękniejsze wspomnienia. Może wyrazić miłość, przyjaźń, wdzięczność lub po prostu sprawić radość.

Nie bez powodu to właśnie biżuteria jest też głównym i nieodłącznym symbolem wielu ważnych chwil w życiu. Bez pierścionka, obrączek, czy medalika zaręczyny, ślub i Pierwsza Komunia straciłyby swoje kluczowe atrybuty, których nie sposób przecież zastąpić innymi. A jak najlepiej podkreślić wszystkie codzienne i niecodzienne momenty, te drobne i te najważniejsze okazje? Jak wyrazić uczucie, podziękować, obdarować i wywołać uśmiech? Sposobów jest wiele, a szlachetny drobiazg zamknięty w pięknym pudełku z pewnością może być jednym z nich. Wyjątkowa oferta marki Briju tworzona jest właśnie z myślą o tym, by jak najpiękniej podkreślić urok tych najszczęśliwszych i tych najdrobniejszych chwil.

Briju to młoda marka na polskim rynku jubilerskim. Dynamiczną budowę sieci detalicznej swoich salonów rozpoczęła w 2013 roku i od tej pory nie zwalnia tempa. Do dnia dzisiejszego otwartych zostało już 49 salonów, znajdujących się w najbardziej dogodnych i prestiżowych lokalizacjach na terenie całej Polski.

Zdecydowanym atrybutem firmy jest własna produkcja, co sprawia, że niemal każdy element od podstaw projektowanej i ręcznie tworzonej biżuterii musi przejść przez wiele etapów pracy, aby ostateczny produkt był naprawdę wyjątkowy. Oferta handlowa marki to najwyższej jakości wyroby jubilerskie ze złota i srebra, kolekcje z diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi, a także szeroka gama obrączek produkowanych na indywidualne zamówienie oraz zegarki wielu renomowanych marek. Briju prezentuje autorskie kolekcje oraz aktualne nowości zgodne z najnowszymi trendami.

W tym roku Briju wprowadziło do sprzedaży już trzy nowe kolekcje: Aurum, stworzoną z delikatnych splotów nici szlachetnego złota, Toho, wykonaną z niezwykłą precyzją z ręcznie plecionych koralików oraz pełną blasku, srebrną Asterię. Pod koniec maja, jeszcze przed Dniem Matki planowana jest premiera specjalnej, złotej kolekcji z diamentami i kamieniami szlachetnymi, swoimi cechami nawiązującej do stylu wiktoriańskiego. Poza diamentami zostały w niej wykorzystane również szafiry, rubiny, szmaragdy, a także biały i niebieski topaz, rodolit oraz różowy ametyst. Całość składa się z dziewięciu niebanalnych kompletów niewątpliwie wartych uwagi. Będzie to wzornictwo, jakiego do tej pory Briju nie miało jeszcze w swojej ofercie. Ze względu na różnorodność modeli, niecodzienną i oryginalną formę, bogactwo kolorów i szlachetność materiałów, z jakich jest wykonana to kolekcja, która z pewnością nie pozostanie niezauważona. W salonach pojawi się już od 23 maja.

Obok własnej, indywidualnej oferty Briju ma na swoim koncie również współpracę ze znanymi projektantami modowymi: Mariuszem Przybylskim oraz duetem BOHOBOCO. Obie, powstałe w wyniku tego połączenia sił kolekcje przełamywały klasyczne ujęcie biżuterii cechując się nowoczesnym wzornictwem oraz limitowanym i unikatowym designem. Z okazji zbliżającego się Dnia Matki właśnie ta wyjątkowa biżuteria – efekt współpracy pod wspólną marką BOHOBOCO X BRIJU jest do wygrania w specjalnie przygotowanym konkursie.

Zapraszamy do konkursu na Dzień Mamy

Ekskluzywne nagrody dla uczestniczek konkursu!

Zadanie konkursowe: „Czego życzysz swojej Mamie z okazji Jej święta? Odpowiedz w 10 zdaniach.”

Nagrodą w konkursie jest biżuteria z kolekcji Bohoboco & Briju o wartości 2878zł:

  • Kolczyki srebrne
  • Zawieszka srebrna
  • Kolczyki szare
  • Zawieszka szara
  • Plus łańcuszki do zawieszek

Co trzeba zrobić?

1. Wyślij odpowiedź na adres konkurs.portal@zwierciadlo.pl
2. Na odpowiedzi czekamy w terminie: 12.05.2017 – 25.05.2017
3. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin.
4. Nagrody trafią do autorki najciekawszej odpowiedzi. Uwaga! Koniecznym warunkiem prawidłowego zgłoszenia jest wpisanie nazwy konkursu „Konkurs Briju na Dzień Mamy” w tytule maila.

Uwaga: Opłatę podatkową w wysokości 10% od wartości nagrody opłaci sponsor nagrody.

Konkurs zakończony!

Laureatem konkursu został Pavel_13