fbpx

Kriolipoliza Clatuu Alpha – poddaj swój tłuszcz i cellulit działaniu chłodu!

Kriolipoliza Clatuu Alpha – poddaj swój tłuszcz i cellulit działaniu chłodu!
Fot. materiał partnera

Kriolipoliza to zabieg z dziedziny medycyny estetycznej, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród osób zmagających się z nadwagą. Co za nim przemawia? Przede wszystkim niewielka inwazyjność oraz duża skuteczność, także w tych obszarach ciała, z którymi nie potrafimy sobie poradzić za pomocą diety i ćwiczeń.

Kriolipoliza Clatuu Alpha – poddaj swój tłuszcz i cellulit działaniu chłodu!

Kriolipoliza – efekty

Kriolipoliza to innymi słowy wymrażanie tłuszczu. Zabieg wykonany przy pomocy urządzenia Clatuu Alpha polega na przyłożeniu do skóry specjalnej  głowicy, która szczelnie otacza fałd tkankowy ze wszystkich stron, skutecznie zasysając go do wewnątrz, a następnie stopniowo wychładzając do minus dziewięciu stopni Celsjusza.

Komórki tłuszczowe nie posiadają odporności na działanie tak niskiej temperatury, dzięki czemu na skutek zabiegu następuje ich zaprogramowana śmierć. Wywołuje ją zjawisko apoptozy, w wyniku którego organizm w naturalny sposób pozbywa się uszkodzonych i obumarłych  komórek, które następnie zostają wydalone z organizmu  w procesie metabolizmu.

W czym tkwi sekret kriolipolizy, dlaczego okazuje się skuteczniejsza (a jej efekty trwalsze) niż tradycyjne odchudzanie? Gdy tracimy na wadze podczas stosowania diety komórki tłuszczowe zmniejszają się i obkurczają, ale ich liczba nie zmienia się. W związku z tym gdy już schudniemy, będziemy bardziej narażeni na przytycie, niż osoby posiadające mniejszą liczbą komórek tłuszczowych. Co daje kriolipoliza poza faktyczną redukcją tkanki tłuszczowej? Wymodelowanie sylwetki oraz zmniejszenie cellulitu to kolejne zalety zabiegu.

Kriolipoliza efekty i skutki uboczne

Kriolipoliza Clatuu Alpha – poddaj swój tłuszcz i cellulit działaniu chłodu!

Kriolipoliza zapewnia widoczny efekt redukcji tkanki tłuszczowej  i pomarańczowej skórki już po jej  jednorazowym przeprowadzeniu. A jakich ewentualnych działań niepożądanych możemy się spodziewać?

Kriolipoliza efekty uboczne może wywołać  następujące: zaczerwienienie i zasinienie skóry oraz chwilowe zmniejszenie czucia w obszarze zabiegowym wywołane wychładzaniem. Wszystkie negatywne skutki mogą się otrzymywać do maksymalnie kilku dni po wykonaniu kriolipolizy. W zależności od potrzeb zaleca się wykonanie od jednego do trzech zabiegów, z zachowaniem dwunastotygodniowych odstępów pomiędzy nimi (tyle może trwać proces niszczenia a następnie wydalania komórek tłuszczowych przez organizm).

Kriolipoliza – opinie

Osoby które już stosowały zabieg, są bardzo zadowolone z efektów. Poniżej opinie kilku z nich:

Wykonałam zabieg kriolipolizy na kilka miesięcy przed wyjazdem na moje wymarzone wakacje. Miałam wątpliwości, czy uda mi się schudnąć na tyle, żeby dobrze się czuć na plaży w bikini, dzięki samej diecie. Dlatego uznałam że kriolipoliza Clatuu Alpha to dobra decyzja. Efekt bardzo mnie ucieszył. Wreszcie pozbyłam się mojego odstającego brzuszka, a na urlopie czułam się atrakcyjnie i komfortowo.

Magda, 30 lat

Kriolipoliza Clatuu Alpha – poddaj swój tłuszcz i cellulit działaniu chłodu!

Z natury jestem szczupła. Wcześniej nie miałam problemów z nadwagą, dopóki nie zaczęłam przyjmować pewnych leków, których skutkiem ubocznym był zwiększony apetyt. Kiedy po jakimś czasie je odstawiłam, łaknienie wróciło do normy, ale mój brzuch niestety nie. Wiedząc że w moim przypadku nadmiar tkanki tłuszczowej jest spowodowany skutkami ubocznymi leczenia, a nie niewłaściwymi nawykami w odżywianiu, zdecydowałam się na zabieg. Nie chciałam męczyć mojego organizmu drakońską dietą. Kriolipoliza Clatuu Alpha to był strzał w dziesiątkę. Po kilku tygodniach zauważyłam wyraźną poprawę. Odzyskałam zdrowie i ładną sylwetkę. Polecam!

Kasia 32 lata

Borykałem się z nadmiarem tłuszczu w obrębie klatki piersiowej (tzw. ginekomastia rzekoma). Myślałem już o poddaniu się operacji chirurgicznej, ale stwierdziłem, że to ostateczność i najpierw spróbuję kriolipolizy. To był dobry pomysł. Bałem się bólu i powikłań po operacji. Tu tego problemu nie ma. Co prawda musiałem poczekać na efekty jakieś dziesięć tygodni i powoli zaczynałem tracić nadzieję, ale dziś śmiało mogę powiedzieć, że cierpliwość się opłaciła. Moja klatka w końcu wygląda w porządku.

Krzysztof, 25 lat

A co sądzą o zabiegu specjaliści z dziedziny dermatologii i kosmetologii?

Kriolipoliza Clatuu Alpha – poddaj swój tłuszcz i cellulit działaniu chłodu!
Karolina Formela – kosmetolog

Zabieg kriolipolizy Clatuu Alpha daje pacjentom bardzo dobre efekty. Szczególnie kobiety są zadowolone z rezultatów, ponieważ uzyskują nie tylko szczuplejszą sylwetkę, ale również redukcję cellulitu.  Panie, które spróbowały zabiegu, są tak zadowolone z jego działania, że często wracają do nas, żeby wykonać go jeszcze na innej partii ciała mówi Karolina Formela, kosmetolog Clinica Cosmetologica.

Kriolipoliza Clatuu Alpha – poddaj swój tłuszcz i cellulit działaniu chłodu!
dr n. med. Igor Michajłowski

Zabieg kriolipolizy wykorzystuje silne, miejscowe działanie bardzo niskiej temperatury na podskórną tkankę tłuszczową, po to by wywołać zjawisko apoptozy i w naturalny sposób usunąć zbędne komórki. Po zabiegu warto dbać o zrównoważoną dietę, regularne picie wody i aktywność fizyczną. Kriolipoliza zapewnia trwały efekt, dlatego  zmieniając styl życia na zdrowy i nie przybierając nowych kilogramów, utrzymamy efekty zabiegu na stałe. mówi dr n. med. Igor Michajłowski, specjalista w dziedzinie dermatologii i wenerologii w Clinica Dermatologica w Gdańsku

Kriolipoliza – przeciwwskazania

Z zabiegów kriolipolizy mogą korzystać osoby dorosłe, zarówno kobiety jak i mężczyźni. Są jednak sytuacje, gdy zabieg jest niewskazany:

  • ciąża i okres karmienia piersią
  • choroby nowotworowe
  • choroby wątroby
  • cukrzyca
  • niewydolność nerek
  • stan zapalny skóry
  • infekcje grzybicze, wirusowe lub bakteryjne.

Masz wątpliwości, czy zabieg jest wskazany w Twoim przypadku? Od dłuższego czasu zmagasz się z nadwagą i/lub cellulitem i wahasz się, czy kriolipoliza sprawdzi się także u Ciebie? Zanim podejmiesz decyzję, wybierz się na wizytę do gabinetu kosmetologa. Specjalista w Clinica Cosmetologica odpowie na Twoje pytania i przybliży szczegóły dotyczące przebiegu kriolipolizy. Z pierwszej konsultacji skorzystasz bezpłatnie. Zadzwoń i umów się!

Kriolipoliza Clatuu Alpha – poddaj swój tłuszcz i cellulit działaniu chłodu!

Podsumowanie

Kriolipoliza to zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który wywołuje zjawisko apoptozy komórek tłuszczowych. Pozwala skutecznie pozbyć się nadwagi z miejsc na ciele, w których mamy tendencję do nadmiernego gromadzenia się tkanki tłuszczowej np. na brzuchu, udach i biodrach. Urządzenie do kriolipozlizy Clatuu Alpha dosłownie wymraża tłuszcz. Dzięki zastosowaniu energii chłodzącej i temperatury -9 stopni doprowadza do fizjologicznej śmierci komórek i usunięcia ich z organizmu w naturalny sposób.