fbpx

Lulki dla ludzi z sercem

Lulki dla ludzi z sercem

O personalizowanej biżuterii piszemy dużo i często, wszak uważamy, ze oryginalność jest w cenie. Sama posiadam kilka sztuk „własnych”. Teraz do kolekcji trzeba dodać „Lulki”.
Pomysł bransoletki-zawieszki na bawełnianym sznurku jest już na dobre wpisany na listę „must have” każdego wielbiciela mody. Po Lilou, By Ilo czas na „Lulki”. Ten projekt jest o tyle ciekawy, co ważny i z misją, gdyż każda bransoletka została stworzona po to, by pomagać.

fot. materiały prasowe

Kupując Lulka, można pomóc S.O.S Wioskom Dziecięcym (program Umacniania Rodzin) oraz fundacji VIVA! (akcja „zostań Vege”). Do wyboru mamy więc: jaskółki – zaprojektowane przez Natalię Kukulską, domki czy figlarne małpki – autorstwa Michała Piróga, które nie tylko mogą ozdobić nadgarstek, lecz również dać komuś radość i nadzieję.

Co ciekawe, elementy można ze sobą łączyć, więc za jednym zamachem można wesprzeć obydwie akcje. Zawieszki są wykonane ze stali nierdzewnej, która jest antyalergiczna. Dostępne są w wersji srebrnej oraz pozłacanej. Kolor, grubość i rozmiar sznurka wybierasz sama!
www.lulki.pl