Manicure na wiosnę 2013: beż, błysk i wzory

Dior, makeup spring 2013
Dior

Wiosna 2013 będzie niezwykle łaskawa dla wszystkich wielbicielek manicuru – pozwoli nam na wiele!
Zadbane dłonie to jedna ze znaków rozpoznawczych każdej kobiety dla której wygląd jest ważny. W nadchodzącym sezonie dobrze zrobiony manicure jest nie tylko elegancki, ale też niezwykle modny. I co najważniejsze, wiosną 2013 roku wolno nam naprawdę wszystko!

1. Po pierwsze beż

Beżowe paznocie, zarówno w wersji minimalistycznej, w naturalnych, naśladujących kolor płytki odcieniach, jak i te w mocnych mlecznych, mocno rozbielonych barwach są hitem wiosny 2013.

2. Postaw na wzór

Wzory: kwiatki, kreski, trupie czaszki, krople i co tylko przyjdzie wam do głowy! Wzory są niezwykle modne. Na krótkich i na długich paznokciah – tu uwaga! Długie paznokcie tej wiosny będą mieć kształt migdałowy. Co najwazniejsze, nie musicie decydować się na 1 wzór – najlepiej, by każdy palec ozdobiony został innym rysunkiem, ale w tej samej gamie kolorystycznej.

3. Jeśli kolor, to mocny

Jeżeli chcesz się zdecydować na kolor, to najlepiej wybierz te ciemniejsze, nasycone. Supermodne pozostają neony, do łask wracają ponadto czerń, fiolety i odcienie zieleni. Kolor nie musi byc też matowy. Jeżeli zależy Ci na superefekcie, to wybierz lakier perłowy lub z drobinkami, ale wtedy postaw na kolor klasyczny, taki jak czerwień lub granat,.

4. Niech się błyszczy

Błyszczące paznokcie będa modne nie tylko w karnawale. Srebrne czy złote, pomalowane na gładko lub obklejone koralikami, cekinami czy kryształkami. Przy tej drugiej opcji należy zachować umiar i wybrać kilka tak ozdobionych paznokci. Pamiętaj, w modzie mniej znaczy więcej!