fbpx

Marcin Tyszka dla DENI CLER

Marcin Tyszka dla DENI CLER
Kampania Deni Cler wiosna-lato 2013

Zdjęcia z kampanii Spring-Summer 2013 to esencja stylu marki DENI CLER Milano. Ich autorem jest wyśmienity fotograf Marcin Tyszka, który od lat podejmuje współpracę z największymi tytułami i projektantami na świecie.
Współpraca z Marcinem zawsze jest gwarancją niepowtarzalnego efektu. Fotografie w kampanii Spring-Summer 2013 są minimalistyczne, czyste, epatujące kobiecością. Choć opisują modę, wyglądają jak z pogranicza beauty, przepięknie eksponując zarówno ubrania, jak i modelkę.

Bohaterką kampanii jest holenderska modelka Sophie Vlaming. Sophie pracowała dla wszystkich najważniejszych tytułów i projektantów mody m.in.: Elle, Vogue, Marie Claire, D Balenciaga, Salvatore Ferragamo, GF Ferre i H&M. Jest jedną z ulubionych modelek Marcina Tyszki.

Stylizacje przygotował Michał Kuś, o fryzury zadbał Piotr Wasinski, a o makijaż Wilson.

Efektem pracy tej ekipy jest najnowsza kampania, którą DENI CLER podkreśla swoją pozycję ekskluzywnej firmy modowej w Polsce. Jest również powrotem do najlepszych praktyk współpracy z najwybitniejszymi fotografikami, tak jak wtedy, gdy autorem zdjęć dla DENI CLER był Jean Baptiste Mondino.