fbpx

Marios podbija świat

Marios podbija świat
fot. materiały prasowe

Marios to kooperacja polsko – grecka, która narodziła się w…Tokio. Marka, dotąd niezbyt popularna w Polsce, podbiła już serca fashionistów na całym globie, a teraz szturmem zaczęła zdobywać serca naszych rodaków lubujących się w strojach modnych i wygodnych.
Marios to połączenie mody i designu. Stroje tworzone przez ten niezwykły duet są zarazem funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie. W swoich projektach Mayo Loizou i Leszek Chmielewski łączą minimalizm z konstrukcją odnosząca się do klasycznych trendów w modzie i ponadczasową wygodą i uniwersalnością. Projekty Marios zachwycają nie tylko precyzją wykonania, lecz także szlachetnymi tkaninami z najwyższej półki.

W kolekcji znajdują się sylwetki damskie, męskie i ulubione przez projektantów unisex. W najnowszej kolekcji dominuje biel, która połączona z neonami daje ultranowoczesny look. Poza tym znajdziemy tu t-shirty z przewrotnymi napisami oraz klasyczne marynarskie paski.

Sylwetki Marios to oversizowe topy, obszerne koszule z jedwabnego muślinu, wygodne parki w wersji Xl oraz spodnie inspirowane dresami. Całość prezentuje się modnie, ponadczasowo i odrobinę awangardowo.

Marios poza Tokio działa coraz prężniej w Mediolanie, a już 25-26 maja będziemy mogli też podziwiać, przymierzać i nabywać projekty marki podczas Cloudmine Pop Up Shop w Krakowie.

www.marios.eu