fbpx

Maskara Kate Ross dla RIMMEL

Maskara Kate Ross dla RIMMEL

K – kultowa
A – atrakcyjna
T – towarzyska
E – energiczna.
Tak w skrócie można opisać Kate. Kate Moss.

Kate Moss, z entuzjazmem opisuje ten makijażowy projekt: „moja kolekcja Idol Eyes dla marki RIMMEL została zainspirowana drogocennymi kamieniami oraz biżuterią. Żywe, intensywne odcienie maskary, cieni, eyelinera w doskonały sposób pozwalają uwydatnić spojrzenie i wykreować zarówno drapieżny jak i bardziej subtelny look. Kiedy chcę, aby mój makijaż był nowoczesny, wyraźnie podkreślam oczy i zestawiam z naturalnymi ustami i policzkami”.

Kate Moss doskonale wie, iż oczy są stylowym królestwem duszy, dlatego też metaliczną perełką w serii Idol Eyes została maskara syngowana przez gwiazdę.

Tusz uzupełniający linię Scandaleyes pogrubia i podkręca rzęsy, a spektakularne efekty są widoczne już po jednym pociągnięciu szczoteczką. Pofalowany kształt aplikatora, przypominający połówkę serca, dopasowuje się do linii rzęs i unosi je. Jego cienka końcówka zręcznie chwyta każdą z nich, a bazowa część nadaje objętości i podkreśla spojrzenie. Kremowa konsystencja tuszu gładko się rozprowadza, dokładnie pokrywając rzęsy intensywnie czarnym kolorem i nie pozostawiając na nich żadnych grudek.

Opakowanie maskary Kate nawiązuje do rockowego charakteru, z jakiego słynie ambasadorka marki RIMMEL. Metaliczna, srebrna buteleczka połyskuje biżuteryjnym czarem, a widniejący na niej czerwony podpis gwiazdy i zalotne serduszko wprowadzają w zadziorny, nieco buntowniczy klimat.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze