fbpx

Miszkomaszko – wygodne sukienki, kobieca siła

Miszkomaszko, czyli moda na wesoło
Fot. materiały prasowe

Miszkomaszko to marka modowa, która słynie z unikatowych printów. Początkowo zdobiły sukienki, dziś pojawiają się także na koszulkach, spódnicach, a nawet marynarkach. Co więcej nie tylko damskich – w miszkomaszko coś dla siebie znajdą również panowie.

Charakterystyczne printy projektuje Agata Piechocka, która studiowała modę w Antwerpii na Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych. Firmę prowadzi wspólnie z siostrą i bratem, a wszystkie produkty miszkomaszko powstają w Polsce – od projektu do gotowego wyrobu. Dzięki oryginalnym wzorom powstają wygodne ubrania w niepowtarzalnym stylu.

Miszkomaszko, czyli moda na wesoło
Fot. materiały prasowe

Najnowsza, wiosenna kolekcja miszkomaszko to zaproszenie do podróży do Skandynawii, stąd też jej nazwa „Sztokholm”. Stolica Szwecji to nie tylko jedno z ulubionych miast twórczyni miszkomaszko, to też miasto które ukształtowało ją jako artystkę.
W Skandynawii ujmują ją szczególnie zestawienia kolorów i wzorów oraz połączenie ich z wygodą. Nikt tak jak Szwedzi nie ceni sobie prostoty życia.

Takie właśnie jest miszkomaszko, wygodne i równocześnie piękne.

Wpływ na kształt wiosennej kolekcji miała też rodzinna podróż do Paryża. Twórcom miszkomaszko udało się odwiedzić w zeszłym roku stolicę Francji. Zachwycili się jej niepowtarzalnym klimatem, który można dostrzec w najnowszych projektach.

Miszkomaszko, czyli moda na wesoło
Fot. materiały prasowe

Modele z kolekcji Sztokholm są uszyte z różnego typu tkanin: cienkiej dzianiny jerseyowej, grubszej tkaniny dresowej, a także tkaniny nieelastycznej świetnie trzymającej fason.
Dzięki temu sukienki, bluzki, spódnice i marynarki dobrze wyglądają na każdej sylwetce.

Miszkomaszko, czyli moda na wesoło
Fot. materiały prasowe

Oprócz ubrań w miszkomaszko można znaleźć praktyczne akcesoria: pojemne torby typu tote bag, woreczki na skarby i różne różności, przydatne choćby w podróży i gumki do włosów. Te produkty są szyte z materiałów pozostałych po produkcji kolekcji odzieży – tak aby nic się nie zmarnowało.

Miszkomaszko, czyli moda na wesoło
Fot. materiały prasowe

Najnowsza kolekcja miszkomaszko Stokholm jest dostępna na stronie: miszkomaszko.shoplo.com