fbpx

Moda pełna splotów od U+

Moda pełna splotów od U+
fot. materiały prasowe

U+ to marka, która nie powstała z czystej pasji, ale ma związek z przyjemnością. Bez pogoni za trendami, pełna czystej formy oraz grubych wełnianych splotów.
Marka U+ zachwyci wszystkich, którzy chcą żyć z dala od mainstreamu, którzy poszukują ponadczasowej prostoty, architektonicznej, czystej formy i wygody, która sprawdzi się w niemalże każdej sytuacji. Naturalne tkaniny, grube i mięsiste, pełne surowości i ciepła za razem, sprawiają, że każda kreacja jest unikatowa. Projekty U+ są dalekie od bycia uniwersalnymi, raczej tworzone są z myślą o osobach, które pragną się wyciszyć, żyć z dala do hałasu i zgiełku, tworzyć własną enklawę pełną spokoju i łagodności.

Najnowsza kolekcja znajdująca się w portfolio marki to miks szlachetnych tkanin : wełny, lnu i jedwabiu. W prostych projektach kroje są tylko nośnikiem dla świetnej jakości materiałów i starannego wykonania. Elegancja i kobiecość nie idą w nich utartym szlakiem, ale przebijają się dyskretnie poprzez kształty i detale. Są wartością dodaną do surowej uniwersalności, a delikatny muślin dodaje całości lekkości i subtelności.

Ubrania U+, mimo że uniwersalne, nie nadają się dla każdego. Kolekcje kodowane są zgodnie z ideą unicode. Pojedyncze modele z matematyczną precyzją powstają w kilku egzemplarzach, a mięsiste płaszcze w odcieniach bieli oraz popielatej szarości to doskonała propozycja na nadchodzącą jesień.

Marka U+ dostępna jest na www.showroom.pl