Moda w stylu Kardashianek

Ile Kardashianek, tyle różnych stylów i pomysłów na stylizacje. Każda jest inna, ale łączy je jedno: zamiłowanie do mody oraz zawsze perfekcyjny i przemyślany wygląd. Inspiracje można czerpać bez końca. Poniżej przestawiamy najmodniejsze w tym sezonie stylizacje w klimacie sióstr Kardashian!

Jeżeli Twojemu sercu bliska jest klasyka oraz elegancja możesz się zainspirować stylem Khloe, Kim lub głowy całego rodu, czyli Kris. Ich ubiór cechuje dbałość o detale oraz neutralna kolorystyka. W takiej stylizacji obowiązkowymi elementami będą: biała koszula, najmodniejszy w tym sezonie model płaszcza, czyli trencz, szpilki w kolorze nude, dopasowana sukienka lub ołówkowa spódnica.

 

Bardziej kobiecy, może lekko dziewczęcy styl prezentuje Kourtney, tutaj sprawdzą się plisowane sukienki, modne bieliźniane dekolty w kształcie litery V i szpilki na wysokim obcasie.

Wszystko, co sportowe, opinające ciało a wręcz je odsłaniające można przypisać najmłodszej z sióstr, czyli Kylie. Zaletą ubioru w jej stylu będzie to, że strój jest bardzo efektowny a mimo to bardzo wygodny. Zapewne na co dzień sprawdzi się bardziej na wieczorne imprezy lub spotkania z przyjaciółmi niż do pracy. Kluczowymi elementami będą sportowe buty, spódnica mini a do tego krótki top i oversizowa bluza.

Stylizacje Kendall są najczęściej odzwierciedleniem tego, co aktualnie można zauważyć na wybiegach. Aby ubierać się w jej stylu, powinnaś być czujna na najnowsze trendy i śledzić pokazy mody.

Każda z sióstr prezentuje całkiem odmienny styl dzięki czemu, każda z Was może znaleźć swój odpowiednik.