fbpx

Modna Mysia

Modna Mysia
Mysia 3, materiały promocyjne

Niepozorna nazwa małej ulicy w centrum Warszawy. Ma świetną
lokalizację – tuż obok Placu Trzech Krzyży, Brackiej i Nowego Światu, choć nie każdy wie gdzie ona jest. Ale to już nie będzie cicha i spokojna uliczka. W końcu na niej powstał nowy concept store i będą tam tłumy.

Mysia 3, materiały promocyjne

Na Mysiej 5 już od dawna mamy CH Carolinę Herrera z jej świetnymi gatunkowo sweterkami i cudownymi torebkami. A zaraz obok na Mysiej 3 od kilku miesięcy znajduje się jeden z moich ulubionych sklepów COS. Teraz przestrzeń na Mysiej jest już prawie całkowicie zorganizowana.

Mamy tu piękny salon NAP CONCEPT STORE z wyposażeniem wnętrz (ciężko wyjść bez zakupów). Ciekawe kolekcje ubrań U CLOTHING, UEG- nowoczesne, konceptualne i komfortowe, ubrania do gotowania, czyli fartuchy jak sukienki w COOKie, oryginalne w formach ubrania od KOWALSKI – jego bluzki i sukienki można nosić na wiele sposobów (mój faworyt to dwustronny t-shirt), bielizna w NYCity dla rozważnych i romantycznych. Znajdziemy tu takie marki jak: DKNY, Donna Karan, Elle Macpherson, Hanky Panky (chyba najbardziej cukierkowa bielizna, jaką znam).

A także biżuteria w Berries&Co. Są tu: Ice Watch, Triwa i Ike Milano oraz bransoletki marki Berries. No i francuskie buty w My Paris.

Mysia 3 może być moim ulubionym miejscem na zakupy. COS już od dawna uwielbiam, ale inne piętra też już lubię.

Kto jeszcze nie był na Mysiej, powinien ją odwiedzić.