fbpx

Modne zegarki na jesień

Modne zegarki na jesień
fot. materiały prasowe

Szukając modnych rzeczy na jesień, skupiamy się przede wszystkim na ubraniach, obuwiu czy torebkach. Zapominamy o tym, że dodatki także „podążają” za duchem czasu. Modny zegarek jest więc tak samo ważny jak ciekawa torebka czy buty.
Dobrze dobrane i dopasowane dodatki mają ogromna moc. Mogą sprawić, że cała stylizacja będzie prezentowała się niezwykle stylowo. Warto więc w dodatki inwestować. Jeśli chodzi o biżuterie czy zegarki, to raczej można mówić o kolekcjonowaniu – a takie podejście do tematu sprawdza się właśnie w moim wykonaniu.

fot. materiały prasowe IOION, AW 2012/2013 / więcej zdjęć w galerii

Wśród ulubionych i kultowych Swatchów, nieśmiertelnych Tissot czy designerskiej Triwie wyszukuję nowe „perełki” do kolekcji. Oprócz nich zachwycają mnie też modele TW Steel, DKNY, Burberry, IOION czy Nixon, zwłaszcza te z kolekcji jesień / zima 2012 – 2013.

Najnowsze kolekcje zegarków obfitują w kolorowe wstawki, połyskujące tarcze, duże cyfry. Zegarek powinien nie tylko mieć precyzyjny mechanizm, ale także design. TW Steel proponuje masywne tarcze i grube paski, Burberry pozostaje przy swojej kultuwej kracie, ale prezentuje w najnowszej kolekcji także białe lub jednokolorowe rozwiązania. DKNY podkreśla fason delikatnymi kolorami, Nixon stawia na elegancję a IOION kolory i połysk. Każdy może znaleźć idealny zegarek dla siebie!