Moves X NA-KD, czyli skandynawska kolaboracja

fot. materiały prasowe

Dwie skandynawskie marki – Moves i NA-KD – połączyły siły i stworzyły wspólną, kobiecą, mocno modową i odważną mini kolekcję.

Duńskie Moves jest częścią marki Minimum, która na co dzień stawia na minimalizm. Samo Moves jednak charakteryzuje się odważnymi krojami i wzorami oraz oferuje najbardziej pożądane w danym sezonie trendy. Podobnie szwedzkie NA-KD. Najnowsze must have i oryginalność – tak w kilku słowach można opisać ubrania marki. Ta multibrandowa firma to ulubieniec influencerek na całym świecie. Nic dziwnego, że marki zdecydowały się na kolaborację.

Na tę limitowaną kolekcję składa się siedem wyjątkowych rzeczy – każda zgodna z obecnymi trendami. Nie zabrakło najmodniejszej w tym sezonie panterki. Znajdziemy także komplet – kurtka i spodnie – w kolorze butelkowej zieleni oraz ponadczasowe t-shirty z napisem. Wszystko idealnie wpasuje się w nadchodzącą jesień. Cała kolekcja charakteryzuje się seksapilem i kobiecością, a jednocześnie siłą i pewnością siebie. Krótko mówiąc – idealna dla nowoczesnej kobiety.

Kolekcja jest już dostępna w sklepie internetowym NA-KD.

www.na-kd.com