fbpx

Najgorętsze marki nadchodzącego sezonu: Casa Madre i Super Duper Hats

Najgorętsze marki nadchodzącego sezonu: Casa Madre i Super Duper Hats
fot. materiały prasowe

Od wczoraj we Florencji trwaja najważniejsze targi swiata mody: Pitti Uomo. Przy okazji tego absolutnie wyjatkowego wydarzenia ogłoszone zostały wyniki konkursu dla projektantów: Who is Next?
W tym roku, przy okazji targów mody Pitti Uomo zostały ogłoszone wyniki konkursu dla projektantów „Who is next?”. W 5 edycji konkursu sponsorowanego przez Pitti Immagine Uomo, L’Uomo Vogue i AltaRoma, w którym honorowani są utalentowani i innowacyjni projektanci mody męskiej, nagrodzono dwie młode i niezwykle intrygujące marki: Super Duper Hats oraz Casa Madre.

Super Duper Hats to manufaktura kapelusznicza założona przez Matteo Gioli, Ilarie Cornacchini i Veronicę Cornacchini, którzy sztukę projektowania i tworzenia kapeluszy, zarówno męskich jak i damskich znają od podstaw. Ich kolekcje to nowoczesne interpretacje najbardziej klasycznych form kapeluszniczych, takich jak Fedora, melonik czy kaszkiet. Tworzą dodatki, które można modyfikować, personalizować i dopasowywać do nastroju czy potrzeb.

Casa Madre to buty, które są efektem pracy projektanckiego duetu Davida Parisi and Alessii Crei. Ich najnowsza jesienno – zimowa kolekcja oceniona została jako niezwykle nowoczesna, twórcza i inspirująca. Szczycą się umiejętnością łączenia offowych fasonów, np. trampek, z nowoczesnym, niezwykle designerskim wykończeniem, z którego słynie młoda włoska moda. Co ważne, ich kolekcje są limitowane, a by zdobyć trampki ich projektu, trzeba zgodnie z zasadą panującą wśród najbardziej ekskluzywnych marek zapisać się na listę oczekujących!