fbpx

Nic do ukrycia. Odkryj jesienną kolekcję Solar

Nic do ukrycia. Odkryj jesienna kolekcję Solar
(Fot. materiały prasowe)

Bieżący sezon obfituje w różnorodne trendy. Obok stylu boho, który z definicji jest eteryczny i delikatny, zauważamy ukłon w stronę krojów retro, z mocno zaznaczoną linią ramion i podkreśloną talią. Żakardy i tweedy łączą się z plumeti i cekinami. Króluje niezmiennie pantera oraz kwiaty. Wielki powrót świętuje również pepita. Męskie kroje i kowbojskie inspiracje romansują z eleganckimi sukienkami midi, a wszystko otulają wełniane dzianiny. Aż żal skrywać to bogactwo form, wzorów i struktur. Niestety, aura się zmienia i zmusza nas do sięgnięcia po kolejną warstwę, na szczęście w kolekcji Solar znajdziemy wiele ciekawych okryć!

Ideały istnieją

Obszerny, o fasonie oversize. Ciepły, wełniany, w najmodniejszym, rudym odcieniu brązu. Efektowny, a jednocześnie – praktyczny. Płaszcz idealny odnajdujemy w kolekcji Solar.  Strukturalny splot nadaje mu szlachetności, a karmelowy odcień czyni go ponadczasowym. W tym sezonie nie skrywamy się pod płaszczem; jest on pełnoprawnym elementem ubioru!

Nic do ukrycia. Odkryj jesienna kolekcję Solar
(Fot. materiały prasowe Solar)

Mniej znaczy więcej

Jedna kurtka i niezliczone możliwości stylizacyjne. W jesienno-zimowej kolekcji Solar nie brakuje modeli „dwa w jednym”. Z jednej strony charakterystyczny wzór, z drugiej – gładka czerń. W ciągu tygodnia uspokój stylizację, w weekend daj się ponieść modowemu szaleństwu. Lub na odwrót.

Nic do ukrycia. Odkryj jesienna kolekcję Solar
(Fot. materiały prasowe Solar)

Pepita

Krata, zwłaszcza w szarej tonacji, jest oczywistym elementem jesieni. W tym roku popularnością ustępuje innemu deseniowi. Czarno-biała, grafitowa, a nawet w piaskowej i fioletowej odsłonie – pepita w kolekcji Solar króluje i… nie daje się ukryć. Pokrywa między innymi płaszcz z domieszką wełny o długim włosiu czy długą kurtkę z wypełnieniem.

Nic do ukrycia. Odkryj jesienna kolekcję Solar
(Fot. materiały prasowe Solar)
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze