fbpx

Nowoczesny superszybki pedikiur

Nowoczesny superszybki pedikiur
fot. materiały prasowe

Nadchodzi prawdziwa rewolucja w sztuce zdobienia paznokci! Amerykańska marka Jessica Cosmetics stworzyła niezwykły produkt, który jest trwały jak hybryda, ale nie wymaga użycia lamp LED czy UV, niezbędnych przy tym rodzaju pedicuru.
Samo malowanie składa sięz dwóch etapów. Najpierw nakładamy na odtłuszczony paznokieć Primer Fusion 2.5.2, a zaraz potem malujemy go warstwą Aktywnego Koloru. Oba preparaty razem tworzą lustrzaną powierzchnię, która pięknie odbija światło i zapewnia idealny połysk. Po nałożeniu dwóch warstw kolor jest głęboki i odporny na odpryski aż do 4 tygodni!

Aby go usunąć należy sięgnąć po specjalny płyn Flash-Off Remover, umieścić go na całej powierzchni paznokci i zawinąć je w folię aluminiową, po czym delikatnie potrzeć nią o płytkę. Dzięki Primer Fusion 2.5.2 idealnie zrobiony pedikiur możesz mieć w niecałe 10 minut! Aplikacja i wysychanie to kwestia zaledwie 5 minut, a zdjęcie lakieru zajmuje tylko 2 minuty. To idealne rozwiązanie dla tych z nas, które są ciągle w biegu i chcą zaoszczędzić trochę czasu. Póki co błyskawiczny pedikiur dostępny jest tylko w profesjonalnych salonach, współpracujących z marką Jessica Cosmetics, np. w warszawskim Hair and Nail Concept.