fbpx

Piękne ciało bez wysiłku

Piękne ciało bez wysiłku

Tyle razy słyszałaś, że Tylko cierpliwość i hektolitry potu pozwolą ci osiągnąć wymarzoną figurę? Miesiące ćwiczeń nie zawsze dają spodziewane efekty. Poza tym kto ma na to czas? Dobrze dobrane technologie pomagają ujędrnić skórę, wyszczuplić boczki, a nawet wzmocnić mięśnie. Nie odkładaj marzeń na później. Najlepsze zabiegi udoskonalające sylwetkę polecają eksperci.

KAROLINA MOŁAS Lekarz medycyny estetycznej, Molas Clinic w Warszawie molasclinic.pl

Piękne ciało bez wysiłku

Nieinwazyjny lifting skóry ciała

Molas Clinic to innowacyjne i nowoczesne podejście do medycyny estetycznej, kosmetologii i dermatologii klinicznej. Staramy się cały czas dostarczać naszym klientom najnowszych rozwiązań w każdej z tych dziedzin. Do takich właśnie zabiegów należy BTL UNISON. Kobiety po urodzeniu dziecka często skarżą się na zwiotczałą skórę brzucha, pacjentki dojrzałe zwracają uwagę na brak jędrności skóry ramion czy pośladków pomimo zdrowego i aktywnego trybu życia. Zarówno kobietom, jak i mężczyznom przeszkadzają dodatkowe centymetry w pasie czy udach. Wtedy polecam UNISON, który jest w stanie widocznie uelastycznić skórę, zmniejszyć tkankę tłuszczową oraz zredukować cellulit. Urządzenie wykorzystuje dwie technologie – fali uderzeniowej i radiofrekwencji w jednym aplikatorze, które dają odczucie ciepła i wibracji. Zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny a daje szybkie, widoczne rezultaty.

MARCIN NOWAK Lekarz medycyny estetycznej, Klinika dr Marcin Nowak medycyna estetyczna w Gdańsku drmarcinnowak.pl

Piękne ciało bez wysiłku

EXILIS ELITE więcej niż modelowanie sylwetki

BTL EXILIS ELITE to przełomowy system, innowacyjny i niepowtarzalny. W urządzeniu zastosowano dwa rodzaje energii – fale ultra-dźwiękowe oraz prąd wysokiej częstotliwości. Oba działają jednocześnie, maksymalizując skuteczność terapii. Skojarzenie ultradźwięków z energią o wysokiej częstotliwości pozwala dotrzeć dokładnie tam, gdzie potrzebujemy zastosować terapię – do głębiej położonej warstwy tkanki tłuszczowej. Efekty redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej możemy zobaczyć już po pierwszym zabiegu, choć najlepsze wy-niki osiąga się po czterech sesjach. Poza tym, że zabieg EXILIS ELITE pozwala wymodelować brzuch, uda, biodra, kolana, plecy czy ramiona, energia stosowana w czasie zabiegu powo-duje stymulację włókien kolagenu i elastyny, ujędrniając skórę. Zabiegi EXILIS ELITE z po-wodzeniem stosujemy też w celu ujędrniania i liftingu twarzy.

ANNA PŁATKOWSKA-SZCZEREK Lekarz medycyny estetycznej. Klinika Anclara Health & Aesthetics w Warszawie anclara.pl

Piękne ciało bez wysiłku

EMSCULPT wyrzeźbione  ramiona i łydki

Zabieg BTL EMSCULPT pozwala wymodelować te partie ciała, które trudno jest wypracować samą dietą czy ćwiczeniami. Jędrne ramiona, i łydki, seksowne pośladki czy umięśniony brzuch są w zasięgu możliwości. Urządzenie wykorzystuje pole elektromagnetyczne HIFEM, które wprawia mięśnie w drgania, dzięki czemu poprawia ich ukrwienie i zwiększa metabolizm. W efekcie ilość tkanki tłuszczowej zmniejsza się, a masa mięśni rośnie! Energia HIFEM jest skuteczna w rozbudowie mięśni, ponieważ potrafi wywołać i utrzymać przez wiele sekund supramaksymalne skurcze. Mówiąc najprościej „ćwiczy” mięśnie ze znacznie większą mocą i częstotliwością niż jest to możliwe podczas jakiegokolwiek treningu. Zabieg EMSCULPT trwa zaledwie 30 minut, w tym czasie energia HIFEM wywołuje ok. 20 tysięcy niezwykle intensywnych skurczów. Po serii zabiegów mięśnie są większe, lepiej napięte i bardziej widoczne. Najlepsze efekty osiągamy od 2 do 4 tygodni po ostatniej sesji.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze