fbpx

Pierścionek Róża Jubilera Schuberta – doskonały prezent dla osoby bliskiej naszemu sercu

Schubert
Róża to pierwszy w historii marki pierścionek z ekskluzywnej kolekcji „Ogród Miłości Jubilera Schuberta”. (Fot. materiały prasowe)

Pierścionek Róża z edycji limitowanej Jubilera Schuberta odzwierciedli miłość do osoby bliskiej naszemu sercu – ukochanej, przyjaciółki, mamy, babci czy córki. Podkreśli piękno obdarowywanej osoby i oczaruje każdego, kto będzie ją nosić.

Róża to pierwszy w historii marki pierścionek z ekskluzywnej kolekcji „Ogród Miłości Jubilera Schuberta”. Dzieło polskiej myśli i rąk mistrza jubilerstwa, Bogusława Dzięgiela. Inspiracją do jego stworzenia było imię córki właściciela, Sebastiana Schuberta oraz wnuczki założyciela, Eustachego Schuberta. Każdy egzemplarz Róży został w całości stworzony ręcznie z wysokiej próby niezwykle wytrzymałego białego i różowego złota. Główną ozdobą pierścionka jest jednak wysokiej klasy i czystości brylant osadzony w koronie. Przypomina ona pąk róży, jednego z najszlachetniejszych kwiatów, a także symbolu miłości, piękna i pasji.

„Kobieta jest jak róża, ma w sobie dziwny czar, co zmysły nam odurza i wzbudza w sercu żar. Kobieta jest jak róża, co zdobi cały świat” – Mieczysław Fogg

Symbol róży, królowej kwiatów, podkreśli piękno obdarowywanej osoby i oczaruje każdego, kto będzie ją nosić. Odzwierciedli także miłość do osoby bliskiej naszemu sercu – ukochanej, przyjaciółki, mamy, babci czy córki. Opatrzony międzynarodowym certyfikatem GIA pierścień będzie świetnym prezentem dla osób, dla których biżuteria ma wymiar ponadczasowy i sentymentalny oraz jest przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Schubert
Pierścionek Róża z kolekcji „Ogród Miłości Jubilera Schuberta”. (Fot. materiały prasowe)

Pierścionek Róża to doskonały prezent dla:

  • narzeczonej, jako pierścionek zaręczynowy symbolizujący waszą romantyczną miłość, przywiązanie i wierność;
  • dziewczyny, jako symbol namiętnej miłości i pożądania;
  • przyjaciółki, jako symbol waszej szczerej przyjaźni;
  • mamy, wyrażając swoją dozgonną miłość i wdzięczność;
  • babci, okazując szacunek i podziękowanie;
  • córki, jako symbol najczystszej pełnej zrozumienia i uwielbienia miłości.

Każdy egzemplarz Róży może zostać spersonalizowany na życzenie. Kolekcja dostępna jest w sklepie online oraz w sklepach stacjonarnych.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze