fbpx

Podglądamy backstage sesji Deni Cler jesień/zima 2013-2014

Podglądamy backstage sesji Deni Cler jesień/zima 2013-2014
Backstage sesji Deni Cler jesień-zima 2013/2014

Marka Deni Cler to wytworne połaczenie jakości i ponadczasowej elegancji. Tak też zapowiada się najnowsza jesieno – zimowa kolekcja marki, której backstage z ogromną przyjemnością tu przedstawiamy.
Nieład nie zawsze jest tożsamy z chaosem. Czasami ma też swoją twórczą i inspirujacą stronę – tak jak podczas tworzenia zdjęć do jesienno-zimowej kampanii marki Deni Cler na sezon 2013/2014. I choć kampania i kolekcja nadal są okryte woalką słodkiej tajemnicy, z ogromną przyjemnością prezentujemy zdjęcia z backstage’u Deni Cler.

Zanim oddacie się przyjemności oglądania naszej foto – galerii, poznajcie jej bohaterów:
W roli głównej: Deni Cler kolekcja jesień-zima 2013/2014
Drugoplanowa rola żeńska: Cisco, dziewczyna która nie chciała być modelką (!). Pochodzi z Monachium, ale większość życia spędziła w Sydney i na Bali. Zapalona surferka, buddystka z dyplomem z zarządzania. Łączy w sobie kobiece piękno, swobodę kalifornijskiej blondynki i nieokreśloną emocjonalność. Przed DENI CLER można ją było zobaczyć we francuskim Vogue, na okładce włoskiego Amici, L‘Officielle. i Marie Claire Italia. Była również twarzą kampanii reklamowych m.in. CLASS Roberto Cavalli i Laurel
W pozostałych rolach: fotograf: Mateusz Stankiewicz, profesjonalny, opanowany, uśmiechnięty; Wilson makijaż; Michał Bielecki włosy; nad stylizacją czuwa Agnieszka Ścibior czyli klasa.

Zdjęcia backstagowe zrobił: Luca Łukasik