fbpx

Pomysł na prezent – GLOSSYBOX

Pomysł na prezent – GLOSSYBOX
fot. materiały prasowe

Są piękne, praktyczne i ekonomiczne. GLOSSYBOX to pudełka, zawierające 5 lub więcej mini wersji kosmetyków różnych marek – idealny pomysł na prezent!
Pomysł wywodzi się z Niemiec, gdzie pudełko zadebiutowało w marcu 2011 roku. Szybko rozprzestrzenił się do innych krajów, w których pokochały go fanki pielęgnacji urody. Do Polski trafił w lutym 2012 roku i współpracuje m.in. z Pat&Rub, Lierac, Venus, Artego i Loewe.

Jak to działa? Na stronie www.glossybox.pl należy założyć konto i zamówić subskrycję. Dzięki temu paczuszka będzie co miesiąc dostarczana prosto pod Twoje drzwi. Miesięczny abonament kosztuje 49 zł i pokrywa już koszty przesyłki kurierskiej.

Na świecie z GLOSSYBOX korzysta już ponad 200 tys. kobiet. W Polsce ich liczba sięga kilku tysięcy. Nic dziwnego. To idealny pomysł na elegancki prezent.Oprócz standardowych pakietów GLOSSYBOX wypuszcza też edycje limitowane na specjalne okazje, np. ślubną lub na Dzień Matki.

Dużym plusem jest też wygodna, niewielka pojemność kosmetyków, która idealnie nadaje się na podróż i pozwala przetestować produkt, zanim zdecydujemy się na jego zakup w regularnym rozmiarze.