fbpx

Prezent od BOHOBOCO dla kobiet

Prezent od BOHOBOCO dla kobiet
BLACK&WHITE PR

Duet polskich projektantów, Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek, zaprojektował limitowaną linię T-shirtów z zaczepnymi i bardzo kobiecymi hasłami. Premiera nowych koszulek BOHOBOCO już od 8 marca.
„I’m perfect, only mess is in my head”, „I’m fashion but not a victim” oraz „I’m always on a diet but can’t resist sweet things” to trzy sentencje z nowych T-shirtów BOHOBOCO, spójne z myśleniem współczesnych, niezależnych i świadomych swojej wartości kobiet. Taki T-shirt pasuje do niemalże każdej stylizacji, nawet koktajlowej, dlatego jest świetną odpowiedzią na klasyczne pytanie – „co ja na siebie założę?”. Te „małe czarne” wśród topów to prezent od BOHOBOCO dla kobiet, bez których nie byłoby twórczości Michała Gilberta Lach i Kamila Owczarka.

Koszuli „BOHOBOCO – I am..” uszyto z bawełny merceryzowanej, dzięki czemu są bardziej wytrzymałe i nabrały jedwabnego połysku. Dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych. Do wyboru mamy T-shirt biały, szary i czarny. Premierę T-shirtów zapowiedziano symbolicznie na Dzień kobiet. Będą dostępne w butikach BOHOBOCO oraz sklepie on-line www.bohoboco.com w cenie 350 złotych.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze