fbpx

Przełomowe odkrycie medycyny w służbie piękna – laser P.L.E.A.S.E. Professional

Przełomowe odkrycie medycyny w służbie piękna – laser P.L.E.A.S.E. Professional
Dr Barbara Parda-Głomska, lekarz medycyny estetycznej. (Fot. materiały prasowe)

Przez wiele lat mojej praktyki lekarskiej miałam okazję nie tylko obserwować ogromny rozwój technologii wkraczających do gabinetów medycyny estetycznej, ale jednocześnie zauważam dużą zmianę w świadomości pacjentów.

Kobiety dziś dążą do pięknego wyglądu, ale też poszukują metod bezpiecznych oraz dających naturalne rezultaty. Moi pacjenci coraz częściej dopytują się o parametry sprzętu zabiegowego, by mieć pewność, że zagwarantują im one najwyższe standardy bezpieczeństwa. Stąd ogromna popularność lasera P.L.E.A.S.E., który dzięki swojej unikalnej technologii nie tylko spełnia te oczekiwania ale jako jedyny na rynku łączy stymulujące działanie lasera erbowo-yagowego z odżywieniem głębokich warstw skóry substancjami aktywnymi w trakcie jednego zabiegu.

Laser P.L.E.A.S.E. stanowi dzieło najlepszych europejskich naukowców. Stworzony w celu podawania osobom ze schorzeniami skóry leków bezpośrednio poprzez tkanki, okazał się nie tylko ogromnym przełomem dzięki swojej skuteczności, ale jednocześnie idealnym narzędziem w medycynie regeneracyjnej.

Przełomowe odkrycie medycyny w służbie piękna – laser P.L.E.A.S.E. Professional
(Fot. materiały prasowe)

Laser jest urządzeniem medycznym klasy 1C, wyposażonym w 2 optoelekroniczne sensory zapewniające prawidłowy kontakt głowicy ze skórą i gwarantujące najwyższy profil bezpieczeństwa. Jakiekolwiek oderwanie głowicy od tkanki w trakcie zabiegu wywołuje automatyczne wyłączenie się lasera zapobiegając tym samym przypadkowej emisji wiązki w sposób niekontrolowany. Dzięki temu możemy pracować przy jego pomocy nie tylko w okolicach oka ale nawet na górnej powiece bez ryzyka uszkodzenia narządu wzroku.

Co jeszcze wyróżnia P.L.E.A.S.E.?

Zastosowana w jego budowie technologia SmartPoration tworzy w skórze mikropory zajmujące od 1 do 15% powierzchni obszaru poddanego zabiegowi. Laser pracując w oparciu o metodę pulsacyjną nie karbonizuje tkanki pacjenta, dzięki czemu przez wytworzone kanaliki od razu możemy zaaplikować substancje aktywne do głębokich warstw skóry.

Co w ten sposób osiągamy? Zmaksymalizowanie wchłaniania podanej substancji, które jest ponad 100-krotnie skuteczniejsze niż w trakcie metody transdermalnej. Działanie lasera erbowo-yagowego pobudza skórę do przebudowy, stymulując fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny a podana substancja odżywia i nawilża skórę w jej głębokich warstwach.

Przełomowe odkrycie medycyny w służbie piękna – laser P.L.E.A.S.E. Professional
(Fot. materiały prasowe)

W efekcie tych wszystkich cech urządzenia mogę zaoferować moim pacjentom niezwykle skuteczny, bezpieczny i innowacyjny zabieg, połączony z bardzo krótkim czasem rekonwalescencji.

W jakich zabiegach najlepiej sprawdzi się P.L.E.A.S.E.?

Spectrum działania urządzenia jest naprawdę ogromne. Obejmuje ono zarówno twarz jak i ciało, a dzięki możliwości dobrania parametrów do indywidualnych potrzeb pacjenta możemy pracować z jego użyciem przez cały rok. W okresie przedwiośnia polecam go szczególnie jako skuteczne rozwiązanie problemu wiotkości skóry, w walce z przebarwieniami oraz w poprawie wyglądu okolic oczu.

Dr. Barbara Parda-Głomska – lekarz medycyny estetycznej (więcej o laserze: tutaj)