fbpx

Racka+Rozwadowska: modna kooperacja

Agnieszka Graff: W Polsce albo jest się kurą, albo jest się suką
123rf.com

Maja Racka to niezwykle dobrze zapowiadająca sie projektanktak bizuterii. Jej dodatki wykonane z PCV oraz ćwieków w trybie natychmaistowym stały się hitem sezonu. Warto więc zwrócić uwagę na niezwykle intrygującą, sexowna i nieco punkową kolekcję torebek wynikających z kreatywnej współpracy Mai Rackiej i Klaudii Rozwadowskiej.
Brand Rozwadowska Bags jest już dobrze znany wszystkim wielbicielkom i wielbicielom mody w naszym kraju. Perfekcyjnie wykonane skórzane torby są idealnym uzupełnieniem niejednej kreacji. Tym, którzy uwielbiają bawić się modą i mają dużo odwagi, polecam projekty, które są efektem kooperacji Klaudii Rozwadowskiej z niezwykle zdolną projektantką biżuterii – Mają Racką.

Racka+Rozwadowska Bags to projekt absolutny. Torebki w formie kuferków czy kopertówek zyskują nowoczesny, chciałoby się wręcz powiedzieć, cyberpunkowy look. Kolekcja powstała z połączenia czarnej lub białej skóry z elementami z przezroczystego PCV. Całość ozdobiona została złotymi nitami i ćwiekami, które dodają torebkom rockowego charakteru i sexappealu. Kolekcja ta jest na pewno wyrazista i nieco ekscentryczna. Torebki stworzone w wyniku tej niezwykle kreatywnej współpracy idealnie uzupełnią zarówno dzienne, jak i wieczorowe kreacje, i te „szalone”, i te utrzymane w stylizacji nieco bardziej minimalistycznej.

Jak dla mnie, to pewny must have nie tylko w sezonie obecnym!