fbpx

Rihanna zostanie nową twarzą MAC

Rihanna zostanie nową twarzą MAC
fot. materiały prasowe MAC

Mimo plotek o rzekomej współpracy MAC z Miley Cyrus, już wiadomo, że nową ambasadorką marki zostanie Rihanna. W przeciwieństwie do wcześniejszych kampanii marki, w których wzięli udział m. in. Nicki Minaj, Ricky Martin, Lady Gaga, Beth Ditto i Cyndi Lauper, ma to być współpraca długofalowa.
Pierwszym produktem, sygnowanym przez gwiazdę ma być szminka RiRi Woo, inspirowana ulubioną pomadką Rihanny, Ruby Whoo. Ponoć piosenkarka samodzielnie testowała wszystkie odcienie, aby znaleźć ten idealny – matowy róż z silną formułą nawilżającą. Jako pierwsi będą ją mogli kupić fani RiRi 4 i 5 maja na koncertach w Barclays Center w Brooklynie. Następnie pomadka trafi do ogólnej sprzedaży w letniej kolekcji, razem z dwoma innymi szminkami, różem do policzków, błyszczykiem, lakierami do paznokci i cieniami do powiek. Z kolei jesienią do sklepów trafią cztery szminki, dwie palety cieni i sztuczne rzęsy.

W sumie Rihanna będzie firmować aż 31 kosmetyków amerykańskiej marki. Barbadoskiej piosenkarce bardzo spodobała się współpraca z MAC. „To wspaniała zabawa. Można dowolnie mieszać kolory i struktury. Podczas pracy poznałam wiele tajników makijażu, które teraz sama wykorzystuję. Podoba mi się to, że nawet mały detal jest w stanie tak wiele zmienić” – wyznała gwiazda. Rihanna od lat jest fanką produktów MAC, których używa również podczas tras koncertowych i przyznaje, że współpraca z marką to dla niej ogromne wyróżnienie.