fbpx

Rób zakupy w Benetton on-line!

Rób zakupy w Benetton on-line!
fot. materiały prasowe

Benetton to marka kontrowersyjna nie tylko za sprawą wyjątkowych kampanii reklamowych – ma ona tyle samo zwolenników co przeciwników. Ja markę lubię za jakość i niebanalne kroje i cieszy mnie fakt, że od niedawna mogę robić markowe zakupy także przez Internet!
Benetton dla mnie nadal jest synonimem włoskiego krawiectwa w przystępnych cenach i o przyzwoitej jakości. Lubię markę nie tylko za fantazyjne podejście do dzianiny, lecz także za cudowne, niemalże niezniszczalne t-shirty, cudowne akcesoria i idealnie skrojone koszule czy spódnice. Jako że niechętnie spędzam czas wolny w centrach handlowych, niezwykle ucieszył mnie fakt, iż mogę robić zakupy w Benetton przez Internet.

Wystarczy wejść na stronę: shop.benetton.com . Dostępna jest tu garderoba i akcesoria damskie, męskie i dziecięce oraz elementy wyposażenia domu. I co najważniejsze, aktualne są także wyprzedaże! Strona obsługiwana jest w języku angielskim, lecz ceny przeliczane są w złotówkach. Można tu znaleźć też rzeczy z aktualnych kolekcji, w rozmiarach niedostępnych już w sklepach.

Proces zamawiania jest standardowy, jak na wszystkich on-line storach. Trzeba tylko pamiętać o tym, że numeracja włoska nieco różni się od numeracji europejskiej. Jeżeli więc poszukujesz standardowego rozmiaru 36, to z włoskiej rozmiarówki wybierz 42, natomiast jeżeli szukasz rozmiaru 38 to śmiało sięgnij po 44 . I choć włoskie „numerki” mogą wpędzić w kompleksy, pomyśl, jaką zazdrość czuje niedoinformowana Włoszka, gdy słyszy że nosisz rozmiar 40 (włoski odpowiednik europejskiego 34 ;))!