fbpx

Rose: wyjątkowa torebka marki TOUS

Rose: wyjątkowa torebka marki TOUS
fot. materiały prasowe Tous

Pasja Rosy Tous dla torebek pochodzi od dawna jako że wychowała się ona w otoczeniu skór w sklepie obuwniczym, jaki prowadzili jej rodzice.

“W swoim czasie wylansowaliśmy naszą pierwszą kolekcję torebek trochę na moje życzenie, przez radość jaką mi sprawiało wykreowanie czegoś nowego tak związanego z moją młodością. Poza tym uwielbiam torebki i pomyślałam, że mogłyby ona dodać wartości naszej gamie klejnotów.”

15 lat po wylansowaniu pierwszej kolekcji torebek, Rosa pragnęła zebrać cały bagaż i doświadczenie zdobyte w ciągu tych lat, aby utworzyć IT bag dla znaku firmowego. Tak powstała Rose, dystyngowana i praktyczna torebka o prostym fasonie i bardzo kobieca, osobisty projekt Rosy Tous.

Nieskazitelna jakość oraz idealny krój są detalami, dzięki którym nowa Rose jest powołana do tego aby stać się klasyką dla znaku firmowego. Ręcznie robiona torebka Rose odzwierciedla perfekcyjnie filozofię marki w każdym ze swoich detali: ponadczasowy krój, gust dla rękodzieła i najlepszej jakości surowiec.

CENA TOREBKI ROSE to 2009zł

Zobacz też: torebki damskie sklep internetowy tanio