fbpx

Ruszają castingi do PROJEKTANCI NA START

Ruszają castingi do PROJEKTANCI NA START

PROJEKTANCI NA START to talent show, którego celem jest wyłonienie najzdolniejszych polskich pasjonatów kreowania mody. Naszym zdaniem projekt ten jest wart uwagi.
Występ w „Projektanci na start” otworzy najzdolniejszym polskim twórcom drzwi do kariery w świecie mody. Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w pierwszym polskim modowym talent show i są gotowi pokazać światu swój niepowtarzalny styl, powinni przesłać zgłoszenie przez stronę projektancinastart.pl.

– Szukamy twórców mody z charakterystycznym stylem i niepowtarzalną osobowością – wyjaśnia Martyna Korzelik, producent kreatywny ATM Grupy SA. – Gotowych zaprezentować swoje kreacje szerokiej publiczności. Jeśli macie takie marzenia lub znacie kogoś takiego, serdecznie zapraszamy – dodaje producentka z ATM Grupy.

”Projektanci na start” jesienią pokaże FOX Life. Udział w nim otworzy najzdolniejszym polskim twórcom drzwi do kariery w świecie mody. Ich talent ocenią i wesprą znani kreatorzy i eksperci. Nauczą ich również organizować autorskie pokazy mody i sesje zdjęciowe. Na zwycięzcę czeka bilet do wielkiego świata mody w tym m.in. autorski pokaz na Designer Avenue podczas Fashion Week Poland w Łodzi. Projektanci zainteresowani udziałem w programie powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie projektancinastart.pl.

Najciekawszych projektantów twórcy programu zaproszą na początku sierpnia na casting. Wyłonią w nim dwunastu bohaterów programu, z których jeden zdobędzie bilet do wielkiego świata mody.