fbpx

Safari od Topshop

Safari od Topshop
fot. materiały prasowe

Brytyjska marka Topshop przyzwyczaiła nas już do niezwykle trendowych, absolutnie najmodniejszych kolekcji. W tym sezonie wiosenno – letnim marka na warsztat wzięła styl safari.
Safari – jeden z ulubionych tematów modowych w tym sezonie. Króluje u Kenzo, Dolce&Gabbany czy Emporio Armani. Wygodny i szykowny. Idealny na podbój miejskiej dżungli. Znaleźć go możemy także w wiosenno – letniej kampanii marki.

Look Safari od Topshop wyróżnia się rdzennie afrykańskimi inspiracjami. Znajdziemy tu masę nasyconych kolorów, rozmaite desenie, kontrastujące aplikacje. Wszystko jest wyjątkowo energetyzujące i przepełnione rysunkami, koralikami i aplikacjami. Niezwykle eklektyczne, bogate wzory tworzą zaskakująco klasyczne sylwetki. Pojawiają się spodnie chinosy, bardzo modne rurki, kolorowe szorty, ponadczasowe marynarki z podkreśloną linią ramion oraz klasyczne bluzki koszulowe. Dodatkowo powracają zapomniane przez modę ogrodniczki w szczególnie lekkim, letnim stylu.

W kolekcji znajdziemy także modne zwierzęce wzory w nowej odsłonie. W ten sposób zamiast tygrysa czy pantery zachwycać możemy niekonwencjonalną, zieloną żyrafą czy drapieżnymi kłami węża.

Cała kolekcja jest barwna i odważna. To propozycja dla tych, którzy nie tylko modę kochają, lecz także modą lubią się bawić.

Zobacz: spodnie dresowe damskie do szpilek