fbpx

SHOWROOM Kids – dziecięca kraina mody

SHOWROOM Kids - dziecięca kraina mody
fot. materiały prasowe

Trzy, dwa, jeden… SHOWROOM Kids wystartował! To właśnie tu znajdziesz kolekcje dla najmłodszych od Efvva, Dress you up, Piotr Czachor, Kuklo, ZombieDash, Korci, NunuNu, Boska’s Teddies, Berry&Bounty, Pleple, By bee, Booso, Bunny white, Kujukuju, No sweet, Risk. Made in Warsaw.
Z dumą prezentujemy SHOWROOM Kids – miejsce przyjazne każdemu maluchowi. Nowa platforma sprzedażowa to zebrane pod jednym adresem projekty najlepszych polskich projektantów mody dla dzieci. W odpowiedzi na zapotrzebowanie świadomych, wymagających Rodziców powstał sklep, w którym znaleźć można rzeczy piękne, oryginalne, dobre jakościowo i wyprodukowane w Polsce. Znaleźć tu można 40 niezwykle inspirujących brandów, które wyróżniają się wyjątkowym designem, ale też spełniają wszelkie kryteria, żeby zadowolić naszych bezkompromisowych najmłodszych klientów.

Wykonane z dobrych jakościowo materiałów, są miłe w dotyku i posłużą w każdej, nawet najbardziej ekstremalnej sytuacji, a takich jak wiadomo, w życiu naszych pociech nie brakuje. SHOWROOM Kids zaprasza Was do podróży po bajkowej krainie dziecięcej mody, w której każdy znajdzie coś wyjątkowego. W końcu dzieciaki też chcą być modne!:) Zapraszamy na www.kids.showroom.pl.