fbpx

Simple-klasyczna elegancja na zimę

Materiały prasowe, Simple
Please Add Photos <br> to your Gallery
Zobacz galerię Zdjęć
Materiały prasowe, Simple

Elegancja jest poza modą, gdyż stanowi jej kanon i podstawę. Ta idea towarzyszyła również Lidii Kalicie, projektantce Simple Creative Products, podczas tworzenia tej wyjątkowej jesienno-zimowej kolekcji.

Mimo chłodu i niesprzyjającej aury, która kilka dni temu zawitała, zdaje się, już na dobre, Simple zachwyca kobiecością, lekkością i elegancją w jesienno-zimowym wydaniu. W kolekcji „Boutique” znalazły się przepiękne sukienki, inspirowane elegancją lat 50.

W kolekcji dominuje ponadczasowa czerń, szarości i nadruki w orientalizującym stylu oraz koronki, zarówno drobne, jak i masywne, wręcz printowe..Ponadto zaskakują metalizujące tkaniny, plisy i kontrafałdy. Kolekcja Simple zachęca też do zabawy i zaprasza do bajkowego świata zimy skrzącymi się, wieczorowymi czółenkami czy sukniami odkrywającymi ramiona. Dla równowagi proponuje długość midi – do kolana i połowy łydki.

Co prawda, do Świąt Bozego Narodzenia i Karnawału mamy jeszcze sporo czasu, lecz ja nie lubię zostawiać rzeczy na ostatnią chwile, więc, skuszona kolekcją, zapewne wzbogacę się o małe ubraniowe dzieło sztuki w mojej szafie!