fbpx

Skarb od Marjorie Renner

Skarb od Marjorie Renner
fot. materiały prasowe Majorie Renner

Torebka to nie tylko niezbędny dodatek. Może nawet z powodzeniem zastąpić biżuterię. Zwłaszcza gdy mowa o cudownych dziełach Marjore Renner.
Mała, kolorowa, wytworna – taka powinna być kopertówka w wiosennej odsłonie. Może też być minimalistyczna, ważne jednak, by była wykonana ze szlachetnych materiałów. O tym doskonale wie Marjorie Renner, eks modelka, która obecnie zajmuje się projektowaniem małych torebkowych dzieł sztuki.

Jej torebki mocno nawiązują do natury. Artystka często wykorzystuje przy ich produkcji surowe w formie naturalne materiały w tym muszle, masę perłową, skórę, łuski rybie, rafie. Kolekcje są niezwykle zróżnicowane, ale widoczna jest w nich silna inspiracja naturą i rękodziełem Azji południowo – wschodniej.

Kopertówki – niczym drogocenne puzderka są unikatowe, tworzone w pojedynczych egzemplarzach, gwarantują właścicielkom niepowtarzalny look. Marjorie Renner, do tej pory dostępna w Paryżu, Londynie i Nowym Yorku, teraz jest także do zdobycia w Warszawie, w butiku Macieja Zienia.

 

Zień, ul Mokotowska 57, Warszawa