Skhoop-puchowe spódniczki górą!

Skhoop - zwierciadlo.pl
Skhoop, nowa marka dla aktywnych kobiet już w Polsce

Dni i wieczory są coraz chłodniejsze, a gdy zimno, warto mieć w szafie coś puchowego. Puchowa kurtka czy płaszcz już na dobre zadomowiły się w naszych garderobach – teraz pora na spódnice!


Puchowe spódnice – ciepłe, miłe, estetyczne. Nie dodają kilogramów, są zaprojektowane z myślą o wszystkich paniach, dla których liczy się kolor, niebanalna forma i wygoda. Skhoop to szwedzka designerska odzież dla kobiet, dla których nie ma rzeczy niemożliwych.

Mnie szczególnie podoba się w tej outdoorowej marce to, że że projekty są nie tylko praktyczne, lecz również niezwykle estetyczne. Puchowe spódniczki w wersji długiej i midi to świetna propozycja nie tylko dla wielbicielek nart i snowboardu, ale także na zimowe dni w mieście. W kolekcji marki znalazły się także spódniczki mini – z cieńszej tkaniny, które zostały zaprojektowane tak, by nie krepować ruchów. Ciekawie prezentują się w wersji sportowej oraz casualowej.

Nadchodzący „chłodny” sezon zapowiada się miękko i przytulnie ;).

Otrzymujesz tę wiadomość ponieważ Twój adres został zapisany w naszej bazie osób zainteresowanych informacjami z Wydawnictwa Zwierciadło. aby nie otrzymywać wiadomości z grupy mailingowej Zwierciadlo.pl, wypisz się z niej, odwiedzając ten link